<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Lukašíková Beáta

  • NARODENÝ:    2006
  •  ODDIEL/KLUB:     Atletický klub Čadca
  •  TRENÉR:      
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
10.12.2023 Mládežnícky míting SAZ Bratislava - hala Elán 500 m/Dky/B 2 Atletický klub Čadca 1:23.90
11.11.2023 M-SsAZ v cezpoľnom behu Žiar nad Hronom cezpoľný beh/Dky 1 Atletický klub Čadca 0:08:28
30.09.2023 MSR družstiev dorastencov a dorasteniek, finále Dorasteneckej ligy 2023 Nitra 2000 m pr. 76,2/Dky/B 3 ŠK Juventa Žilina 8:15.11
30.09.2023 MSR družstiev dorastencov a dorasteniek, finále Dorasteneckej ligy 2023 Nitra 1-2-3-4 kluby/Dky/B02 1 ŠK Juventa Žilina 2:31.17
20.09.2023 Kysucká hodinovka Čadca hodinovka/Žky 25 Atletický klub Čadca 2525
11.06.2023 Medzištátne stretnutie dorastu SLO-CZE-HUN-SVK Ptuj (SLO) 800 m/Dky 8 Atletický klub Čadca 2:25.24
04.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné 2000 m pr. 76,2/Dky/F 4 Atletický klub Čadca 8:12.41
03.06.2023 MSR dorastencov a dorasteniek Humenné 800 m/Dky/B02 3 Atletický klub Čadca 2:23.59
28.05.2023 2. kolo TIPOS Atletickej ligy Banská Bystrica 800 m/Ž/B01 5 Atletický klub Čadca 2:23.26
14.05.2023 1. kolo Dorasteneckej ligy Dubnica nad Váhom 1500 m/Dky/B 2 ŠK Juventa Žilina 5:16.79
14.05.2023 1. kolo Dorasteneckej ligy Dubnica nad Váhom 4 x 100 m kluby/Dky/B01 4 ŠK Juventa Žilina 53.75
14.05.2023 1. kolo Dorasteneckej ligy Dubnica nad Váhom 1-2-3-4 kluby/Dky/B02 2 ŠK Juventa Žilina 2:34.51
06.05.2023 1. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov Martin 4 x 100 m kluby/Dky/B01 4 Atletický klub Čadca 54.00
06.05.2023 1. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov Martin 400 m/Dky/B01 3 Atletický klub Čadca 63.59
06.05.2023 1. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov Martin 300 m pr. 76,2/Dky/B02 1 Atletický klub Čadca 52.24
01.05.2023 1. kolo M-SsAZ mladšieho žiactva skupina Sever / Šprintérsky míting SAZ Považská Bystrica 600 m/Dky/V 1 Atletický klub Čadca 1:46.22
22.04.2023 1. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien Trnava 1500 m/Dky/B MS Atletický klub Čadca 5:25.23
19.04.2023 Pětka na dráze Frýdek-Místek (CZE) 500 m/Jky 5 AK Cadca 1:24.55
01.04.2023 Beh oslobodenia Turian - memoriál Eda Vojta Turany 10 km/Ž 5 Atletický klub Čadca 47:24
04.03.2023 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 4 x 200 m kluby/Jky/B02 3 Atletický klub Čadca 1:56.76
04.03.2023 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 800 m/Jky/F 2 Atletický klub Čadca 2:26.56
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 800 m/Dky/B01 4 Atletický klub Čadca 2:26.84
26.02.2023 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 4 x 200 m kluby/Dky/B04 2 Atletický klub Čadca 1:55.94
11.02.2023 Otvorené Halové Majstrovstvá SsAZ staršieho žiactva U16, dorastu U18 a dospelých Bratislava 800 m/Dky/B 1 Atletický klub Čadca 2:25.89
04.02.2023 Halové majstrovstvá AZB Bratislava 800 m/Dky MS Atletický klub Čadca 2:27.23
29.01.2023 Elán míting Bratislava 400 m/Ž/B01 2 Atletický klub Čadca 65.40
28.01.2023 Mládežnícky míting Bratislava 500 m/Dky/B01 5 Atletický klub Čadca 1:24.47
21.01.2023 Halové majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých Bratislava 400 m/Dky/B01 MS Atletický klub Čadca 64.08

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 08.66 Bratislava 13.12.2019 h
60 m 08.74 +1.5 Dubnica n.V. 13.09.2020
150 m 21.62 Bratislava 08.02.2020 h
150 m 21.49 -2.6 Dubnica n.V. 30.08.2020
200 m 28.88 -0.5 Banská Bystrica 08.05.2022
300 m 45.05 Ostrava CZE 20.02.2020 h
300 m 45.02 Dubnica n.V. 13.09.2020
400 m 62.67 Banská Bystrica 08.05.2022
400 m 63.18 Bratislava 20.01.2024 h
500 m 1:20.90 Frýdek-Místek CZE 17.06.2020
500 m 1:23.90 Bratislava - hala Elán 10.12.2023 h
600 m 1:48.82 Bratislava 08.02.2019 h
600 m 1:43.66 Bratislava 23.06.2019
800 m 2:23.11 Martin 05.09.2021
800 m 2:21.20 Bratislava 18.02.2024 h
1000 m 3:17.97 Bratislava 17.12.2022 h
1500 m 5:11.84 Bratislava 01.03.2020 h
1500 m 4:59.30 Trnava 29.08.2020
2000 m 7:25.08 Bratislava 18.01.2020 h
2000 m 7:16.00 Trnava 19.09.2020
3000 m 11:49.55 Bratislava 04.02.2024 h
3000 m 11:10.90 Banská Bystrica 21.04.2024
10 km cesta 47:24 Turany 01.04.2023
hodinovka beh 2525 Čadca 20.09.2023
60 m prekážok [76,2cm-7,50m] 11.72 Bratislava 23.02.2019 h
60 m prekážok [76,2cm-7,50m] 11.46 +0.0 Trenčín 15.09.2019
60 m prekážok [76,2cm-8,20m] 11.39 Bratislava 02.03.2019 h
100 m prekážok [76,2cm-8,50m] 18.77 -1.3 Dubnica n.V. 27.09.2020
300 m prekážok [76,2 cm] 50.90 Martin 12.09.2021
400 m prekážok [76,2 cm] 70.84 Bratislava 06.09.2020
1500 m prekážok [76,2 cm] 5:44.85 Nitra 30.05.2021
2000 m prekážok [76,2 cm] 8:02.28 Banská Bystrica 12.06.2022
chôdza dráha 2000 m 12:23.72 Banská Bystrica 04.01.2019 h
skok do diaľky 449 Bratislava 24.11.2018 h
skok do diaľky 450 +1.6 Trenčín 15.09.2019
vrh guľou 3 kg 06.82 Bratislava 23.02.2019 h
hod kriketovou loptičkou 33.92 Trenčín 15.09.2019
hod oštepom 500 g 15.26 Martin 05.06.2021
päťboj 2428 Trenčín 15.09.2019
Hod plnou loptou 1kg 11.10 Bratislava 08.02.2019 h

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 08.69 Bratislava 20.01.2024 h
400 m 63.18 Bratislava 20.01.2024 h
500 m 1:25.43 Bratislava 06.01.2024 h
800 m 2:21.20 Bratislava 18.02.2024 h
3000 m 11:49.55 Bratislava 04.02.2024 h
3000 m 11:10.90 Banská Bystrica 21.04.2024

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 1 3 4 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
1 2019 500 m Majstrovstvá SR v behu na 10 000 m na dráhe mužov, žien a juniorov Kysucké Nové Mesto Staršie žiačky 1:24.47
2 2019 cezpoľný beh Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu jednotlivci Betliar Mladšie žiačky 0:03:25
3 2020 1500 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenky 5:11.84
3 2020 800 m Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Bratislava Staršie žiačky 2:24.70
2 2021 800 m Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov Trnava Staršie žiačky 2:27.71
2 2023 800 m Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniorky 2:26.56
3 2023 800 m MSR dorastencov a dorasteniek Humenné Dorastenky 2:23.59
3 2024 800 m Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniorky 2:22.88

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Žiadny aktuálne držaný rekord