<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Humenné (3. - 4. 6. 2023)

Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 260 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 183
2 151 Šlajferčík TobiasŠlajferčík Tobias 07 07 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 180
3= 150 Kučera PeterKučera Peter 07 07 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... PB 180
3= 109 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 180

Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 75 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 166
2 131 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 166
3 74 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 163

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 260 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 310
2 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 290
3 16 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 290

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 27 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. PB 315
3 94 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 280

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 156 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné SB 641
2 220 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 620
3 279 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 607

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 183 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 568
2 131 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 559
3 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 555

Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 220 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12.76
2 100 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 12.08
3 23 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. PB 12.05

Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 240 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11.33
2 178 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 10.60
3 89 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.30

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 199 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.11
2 201 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.98
3 27 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 11.89

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 29 Bošňák KevinBošňák Kevin 06 06 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 13.96
2 170 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 12.75
3 262 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 12.45

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 199 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 38.15
2 215 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 35.87
3 232 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 29.40

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 11 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky SB 40.05
2 170 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 39.65
3 152 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné PB 35.83

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 232 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 43.03
2 171 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 41.67
3 172 Smolková SimonaSmolková Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín SB 40.55

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 170 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 41.82
2 133 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 35.74
3 174 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 35.19

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 112 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur PB 40.40
2 52 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica PB 35.44
3 145 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 35.17

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 50 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica PB 57.89
2 170 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 46.24
3 182 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava PB 43.81