<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Humenné (3. - 4. 6. 2023)

Trojskok - Dorastenci

(ne, 4.6.2023 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 220 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 6 12.76 -0.7 m/s 12.74  0,60 12.30  -1,80 12.43  0,10 12.74 12.10  2,20 12.76  -0,70 12.62  -0,50
2 100 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 5 12.08 +0.8 m/s x 11.55  -1,10 11.51  -2,10 11.55 12.08  0,80 11.66  -1,60 11.61  0,20
3 23 Drobena JánDrobena Ján
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 3 PB 12.05 -0.3 m/s 11.26  2,40 11.58  0,10 11.86  -1,80 11.86 11.84  0,80 12.05  -0,30 11.99  0,80
4 248 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 4 11.51 +1.3 m/s 11.51  1,30 11.43  -0,60 x 11.51 11.46  -0,20 11.18  -1,80 x
5 16 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 2 PB 11.11 +1.6 m/s 11.11  1,60 11.03  0,90 10.90  -1,50 11.11 11.07  0,60 11.04  -2,00 10.83  -0,40
6 177 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 10.71 -1.8 m/s 10.61  1,50 x 10.71  -1,80 10.71 10.55  0,90 10.48  0,90 x
Celkom 6 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 4.6.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 240 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 7 11.33 -0.2 m/s 11.04  0,00 11.21  1,20 10.90  0,40 11.21 09.31  -0,10 11.14  -0,30 11.33  -0,20
2 178 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 6 PB 10.60 +0.7 m/s 09.98  -0,50 x x 9.98 x 10.15  1,00 10.60  0,70
3 89 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 5 10.30 +2.0 m/s 09.91  -0,30 10.09  1,60 10.30  2,00 10.30 09.50  1,30 10.06  0,00 09.89  0,80
4 135 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 4 09.91 +0.2 m/s x 09.30  0,80 - 9.30 09.36  0,40 09.91  0,20 09.78  -0,80
5 252 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 2 PB 09.88 +0.4 m/s 09.60  -0,30 09.42  0,70 09.55  1,40 9.60 09.88  0,40 09.78  0,60 -
6 111 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 PB 09.76 -0.8 m/s x 09.33  1,40 x 9.33 x x 09.76  -0,80
7 258 Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 PB 09.51 -0.1 m/s x 09.39  -0,10 09.31  0,80 9.39 x 09.42  1,90 09.51  -0,10
Celkom 7 pretekárov