<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Humenné (3. - 4. 6. 2023)

3000 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 3.6.2023 - 17:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 276 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 6 SB 09:21.23
2 164 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 09:57.92
3 166 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 10:05.98
4 281 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 10:11.09
5 219 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 10:16.89
197 Lesník MarekLesník Marek 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNF
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 3.6.2023 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 129 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 12 PB 10:17.59
2 294 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 PB 10:52.06
3 160 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10 10:59.60
4 71 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 11:09.38
5 140 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 11:47.22
6 298 Ochodničanová MiriamaOchodničanová Miriama 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 11:51.97
7 295 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12:12.15
8 43 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 12:29.26
9 234 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 12:46.94
10 118 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12:57.20
11 159 Kindernayová DominikaKindernayová Dominika 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 13:58.70
77 Vozáriková StelaVozáriková Stela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF
Celkom 12 pretekárov