<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Humenné (3. - 4. 6. 2023)

100 m - Dorastenci (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 24 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 11.08 0.178
2 61 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 11.16 0.195
3 198 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.30 0.173

100 m - Dorastenky (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 12.21 0.153
2 183 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 12.44 0.188
3 190 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 12.45 0.201

200 m - Dorastenci (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 142 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica PB 22.22 0.234
2 61 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 22.45 0.248
3 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... PB 22.80 0.226

200 m - Dorastenky (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 64 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 24.82 0.223
2 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 25.22 0.245
3 202 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 25.31 0.217

1500 m - Dorastenci (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 36 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava PB 4:25.76
2 10 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 4:27.86
3 154 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné PB 4:29.37

1500 m - Dorastenky (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 147 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany PB 4:57.50
2 294 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 4:57.75
3 71 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:06.16

3000 m - Dorastenci (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 276 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín SB 09:21.23
2 164 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 09:57.92
3 166 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov PB 10:05.98

3000 m - Dorastenky (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 129 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice PB 10:17.59
2 294 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 10:52.06
3 160 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10:59.60

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 285 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 13.64 0.189
2 115 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov PB 13.79 0.167
3 131 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 14.28 0.179

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 142 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica PB 13.49 0.145
2 243 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 14.52 0.188
3 209 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14.78 0.198

2000 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 210 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 06:06.12
2 297 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 06:54.51
3 138 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 07:01.74

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (nedeľa, 4.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 140 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany PB 7:42.44
2 160 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7:55.04
3 203 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8:06.15

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 105 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica PB 24:15.84
2 107 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 24:42.31
3 39 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 27:49.28

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky (sobota, 3.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 65 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24:40.36
2 291 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 24:49.09
3 66 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 27:21.97