<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Humenné (3. - 4. 6. 2023)

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 3.6.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:57.04 0.289
2 207 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 0:58.91 0.246
3 163 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 0:59.92 0.223
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 3.6.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 0:53.26 0.256
2 114 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:53.67 0.241
3 272 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 0:53.73 0.231
4 192 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:57.74 0.298
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.6.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 0:50.67 0.236
2 60 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:51.03 0.247
3 300 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 0:51.85 0.256
4 194 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 0:52.50 0.289
5 242 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:52.75 0.245
81 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DQ -0.017
Poznámky:
DQ 16.8
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 0:50.67 0.236
2 60 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:51.03 0.247
3 300 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 0:51.85 0.256
4 194 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 0:52.50 0.289
5 242 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:52.75 0.245
6 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 0:53.26 0.256
7 114 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:53.67 0.241
8 272 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 0:53.73 0.231
9 56 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:57.04 0.289
10 192 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:57.74 0.298
11 207 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 0:58.91 0.246
12 163 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 0:59.92 0.223
81 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DQ -0.017

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 3.6.2023 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 95 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 1:07.98 0.245
2 169 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 1:08.03 0.245
3 168 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 1:09.27 0.235
4 157 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:10.43 0.278
5 47 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:14.44 0.263
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 3.6.2023 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 1:03.68 0.298
2 88 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 1:05.14 0.234
3 230 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 1:06.35 0.256
4 292 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 1:06.44 0.233
5 63 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:08.47 0.245
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 3.6.2023 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 1:00.83 0.243
2 250 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 1:02.18 0.232
3 288 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 1:03.70 0.212
4 21 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 1:05.06 0.268
5 116 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:07.21 0.247
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 3.6.2023 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:56.09 0.265
2 247 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:59.35 0.278
3 191 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:59.42 0.222
4 184 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:59.70 0.219
5 141 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:01.08 0.243
6 158 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:04.65 0.231
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:56.09 0.265
2 247 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:59.35 0.278
3 191 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:59.42 0.222
4 184 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:59.70 0.219
5 188 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 1:00.83 0.243
6 141 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:01.08 0.243
7 250 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 1:02.18 0.232
8 149 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 1:03.68 0.298
9 288 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 1:03.70 0.212
10 158 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:04.65 0.231
11 21 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 1:05.06 0.268
12 88 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 1:05.14 0.234
13 230 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 1:06.35 0.256
14 292 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 1:06.44 0.233
15 116 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:07.21 0.247
16 95 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 1:07.98 0.245
17 169 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 1:08.03 0.245
18 63 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:08.47 0.245
19 168 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 1:09.27 0.235
20 157 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:10.43 0.278
21 47 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:14.44 0.263