<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Humenné (3. - 4. 6. 2023)

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 3.6.2023 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 34 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 2:07.12
2 154 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 2:07.25
3 139 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 2:10.61
4 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 SB 2:11.09
5 259 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 PB 2:11.14
6 84 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 2:12.06
7 204 Marko JakubMarko Jakub 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 2:13.71
8 274 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 PB 2:14.54
9 196 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.68
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 3.6.2023 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 193 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:00.30
2 10 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 2:00.40
3 36 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 2:00.90
4 35 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 2:03.81
5 206 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 PB 2:06.07
6 297 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 2:06.51
7 205 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 PB 2:06.98
8 138 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:07.20
9 167 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 2:14.98
10 283 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:16.18
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 193 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:00.30
2 10 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 2:00.40
3 36 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 2:00.90
4 35 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 2:03.81
5 206 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 PB 2:06.07
6 297 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 2:06.51
7 205 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 PB 2:06.98
8 34 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 2:07.12
9 138 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:07.20
10 154 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 2:07.25
11 139 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 2:10.61
12 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 SB 2:11.09
13 259 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 PB 2:11.14
14 84 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 2:12.06
15 204 Marko JakubMarko Jakub 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 2:13.71
16 274 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 PB 2:14.54
17 167 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 2:14.98
18 283 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:16.18
19 196 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.68

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 3.6.2023 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 186 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 2:27.07
2 235 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 2:34.25
3 26 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 SB 2:34.86
4 46 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 2:40.91
5 47 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 3:12.80
238 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 3.6.2023 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 146 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 SB 2:19.73
2 147 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 2:22.08
3 126 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 2:23.59
4 148 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 2:26.86
5 290 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:27.97
6 124 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 2:30.22
7 227 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:34.83
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 146 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 SB 2:19.73
2 147 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 2:22.08
3 126 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 2:23.59
4 148 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 2:26.86
5 186 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 2:27.07
6 290 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:27.97
7 124 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 2:30.22
8 235 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 2:34.25
9 227 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:34.83
10 26 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 SB 2:34.86
11 46 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 2:40.91
12 47 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 3:12.80
238 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 DNS