<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Humenné (3. - 4. 6. 2023)

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 3.6.2023 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 156 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 15 SB 641 +0.6 m/s x 602  1,30 x 602 x 641  0,60 x
2 220 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 14 PB 620 +0.7 m/s 572  1,10 592  0,50 601  0,80 601 620  0,70 588  -0,10 615  0,40
3 279 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 13 PB 607 +1.8 m/s 577  1,80 600  0,80 406  0,50 600 599  0,00 607  1,80 605  0,30
4 100 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 10 579 +0.7 m/s 421  0,50 425  2,80 569  0,90 569 553  1,30 x 579  0,70
5 83 Komjáti DávidKomjáti Dávid
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 11 575 +0.4 m/s 551  0,60 548  1,70 575  0,40 575 x 553  1,10 x
6 109 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 12 568 +0.8 m/s 558  1,90 559  0,90 474  0,10 559 568  0,80 565  0,40 x
7 2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 8 565 +0.3 m/s 554  0,60 563  0,40 565  2,00 565 550  0,30 565  0,30 554  0,80
8 249 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 6 554 +1.5 m/s x 554  1,50 x 554 521  1,00 x x
9 218 Briš TomášBriš Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 9 533 +0.7 m/s 472  0,00 x 533  0,70 533
10 37 Rutai MartinRutai Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 5 532 +1.3 m/s x 532  1,30 532  1,80 532
11 248 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 7 530 +2.0 m/s 526  0,50 523  0,40 530  2,00 530
12 23 Drobena JánDrobena Ján
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 1 SB 519 +0.2 m/s 519  0,20 x 496  0,40 519
13 82 Kóča FilipKóča Filip
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 508 +1.0 m/s 508  1,00 507  2,50 490  1,80 508
14 153 Kapak DávidKapak Dávid
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
07 07 2 PB 436 +0.7 m/s 436  0,70 x x 436
15 85 Szabo ŠimonSzabo Šimon
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 3 PB 417 +0.2 m/s 417  0,20 409  0,00 379  1,50 417
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 3.6.2023 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 183 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 19 568 +0.7 m/s 538  1,90 531  1,10 557  1,40 557 568  0,70 510  0,10 543  2,10
2 131 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 16 PB 559 +0.3 m/s 530  0,90 - - 530 544  1,60 559  0,30 x
3 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 18 555 +1.6 m/s 503  0,50 528  0,80 x 528 520  0,20 502  -0,20 555  1,60
4 224 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 11 551 +2.1 m/s 528 +0.8 m/s x 502  0,60 522  1,20 522 528  0,80 x 551  2,10
5 231 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 17 547 +1.1 m/s 390  1,20 527  0,40 334  1,80 527 526  0,20 401  0,20 547  1,10
6 216 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 12 534 +3.5 m/s 529 -0.1 m/s 491  -0,20 504  0,30 524  1,40 524 376  0,80 529  -0,10 534  3,50
7 240 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 15 525 +1.9 m/s 507  0,10 525  1,90 x 525 512  -0,10 509  0,60 523  0,20
8 87 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 10 506 +0.8 m/s 471  -0,60 x 506  0,80 506 506  2,00 482  0,00 501  0,50
9 251 Gállová DanielaGállová Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 7 487 +1.5 m/s 441  -0,10 483  1,50 487  1,50 487
10 120 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 6 PB 479 +0.5 m/s 457  0,70 479  0,50 459  0,70 479
11 89 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 8 465 -1.2 m/s x 465  -1,20 455  0,10 465
12 31 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
06 06 5 451 +1.4 m/s 428  0,40 432  0,20 451  1,40 451
13 141 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 13 443 -0.2 m/s 443  -0,20 - 414  1,40 443
14 92 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 4 441 +1.4 m/s 400  1,30 435  1,50 441  1,40 441
15 144 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 9 437 -0.2 m/s x 437  -0,20 x 437
16 135 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 1 420 +0.7 m/s 420  0,70 406  0,00 418  0,40 420
17 237 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 3 415 -0.2 m/s 415  -0,20 x x 415
18 96 Snížiková ZojaSnížiková Zoja
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 406 +0.0 m/s x 406  0,00 397  0,40 406
119 Ďurišová PetraĎurišová Petra
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 14 NM x x x -
Celkom 19 pretekárov