<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Humenné (3. - 4. 6. 2023)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 3.6.2023 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 199 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 20 13.11 12.64 13.11 12.88 13.11 13.11 12.68 12.96
2 201 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 17 11.98 11.58 x 11.98 11.98 11.03 x x
3 27 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 19 11.89 - 10.93 11.89 11.89 11.40 10.57 11.11
4 232 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 16 11.70 11.57 11.23 x 11.57 11.70 11.45 x
5 287 Hrašková JasmínaHrašková Jasmína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 15 11.44 11.44 10.86 11.33 11.44 10.74 11.21 10.10
6 215 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 18 10.90 10.62 10.80 10.90 10.90 x x 10.58
7 162 Vasilcová AnnaVasilcová Anna
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 14 10.80 10.78 10.80 10.51 10.80 10.22 x 10.60
8 31 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
06 06 11 10.73 10.73 09.38 10.09 10.73 10.09 x 10.11
9 113 Sofková RoderikaSofková Roderika
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 8 10.57 x 10.57 10.33 10.57
10 115 Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 3 PB 10.04 x x 10.04 10.04
11 67 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 9 10.03 09.69 10.03 x 10.03
12 121 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 4 09.92 09.92 x x 9.92
13 76 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 13 09.83 x 08.68 09.83 9.83
14 117 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 12 09.71 09.00 09.71 08.88 9.71
15 110 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 5 09.32 09.26 08.93 09.32 9.32
16 32 Škvarková TeréziaŠkvarková Terézia
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
07 07 7 09.27 x 09.27 x 9.27
17 122 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 10 09.26 x 09.26 x 9.26
18 185 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 2 08.97 08.97 x 08.69 8.97
19 92 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 1 08.26 08.18 08.26 07.48 8.26
222 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 6 NM x x x -
Celkom 20 pretekárov