<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 23.6.2018 - 15:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.18 0.198
2 28 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.42 0.188
3 154 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.52 0.174
4 91 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 11.77 0.258
5 161 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.03 0.155
6 72 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.29 0.202
7 170 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.72 0.167
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 23.6.2018 - 15:20) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.09 0.168
2 184 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.66 0.178
3 83 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.75 0.199
4 45 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.92 0.189
5 31 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 12.34 0.256
75 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
152 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ
Poznámky:
162/8
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 23.6.2018 - 15:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.37 0.136
2 156 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.70 0.165
3 54 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.91 0.187
4 55 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.17 0.196
5 18 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.34 0.200
6 80 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.45 0.219
7 133 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 12.60 0.158
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 23.6.2018 - 15:20) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.26 0.254
2 155 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.86 0.189
3 117 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.88 0.164
4 55 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.89 0.155
5 162 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.17 0.178
6 12 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.18 0.198
7 178 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.71 0.199
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 23.6.2018 - 15:20) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.47 0.199
2 42 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.63 0.200
3 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.73 0.201
4 11 Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.75 0.158
5 71 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.95 0.188
6 157 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.43 0.166
7 153 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.55 0.178
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 23.6.2018 - 15:20) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 11.51 0.254
2 93 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 11.73 0.214
3 84 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.77 0.198
4 168 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.80 0.199
5 179 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 12.40 0.214
6 78 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.67 0.178
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.09 0.168
2 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.18 0.198
3 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.26 0.254
4 82 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.37 0.136
5 28 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.42 0.188
6 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.47 0.199
7 85 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 11.51 0.254
8 154 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.52 0.174
9 42 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.63 0.200
10 184 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.66 0.178
11 156 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.70 0.165
12 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.73 0.201
12 93 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 11.73 0.214
14 83 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.75 0.199
14 11 Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.75 0.158
16 91 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 11.77 0.258
16 84 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.77 0.198
18 168 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.80 0.199
19 155 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.86 0.189
20 117 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.88 0.164
21 55 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.89 0.155
22 54 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.91 0.187
23 45 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.92 0.189
24 71 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.95 0.188
25 161 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.03 0.155
26 55 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.17 0.196
26 162 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.17 0.178
28 12 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.18 0.198
29 72 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.29 0.202
30 31 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 12.34 0.256
30 18 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.34 0.200
32 179 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 12.40 0.214
33 157 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.43 0.166
34 80 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.45 0.219
35 153 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.55 0.178
36 133 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 12.60 0.158
37 78 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.67 0.178
38 178 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.71 0.199
39 170 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.72 0.167
75 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
152 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 16:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.09 0.178
2 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.15 0.196
3 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.35 0.178
4 82 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.41 0.201
5 28 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.47 0.156
6 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.55 0.206
7 154 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.62 0.188
8 85 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 11.70 0.199
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 23.6.2018 - 15:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.44 0.174
2 320 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.10 0.165
3 303 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 13.67 0.144
4 267 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 13.69 0.157
5 344 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 13.72 0.187
6 246 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.67 0.189
7 350 Ondrušková MartinaOndrušková Martina 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 15.48 0.189
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 23.6.2018 - 15:02) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.59 0.372
2 265 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 13.12 0.166
3 249 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.42 0.187
4 353 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.80 0.196
5 253 Beňová BarbaraBeňová Barbara 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.87 0.229
6 194 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.92 0.226
7 208 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.69 0.214
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 23.6.2018 - 15:04) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.95 0.259
2 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.00 0.168
3 340 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 13.29 0.237
4 325 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.40 0.159
5 358 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 13.58 0.258
6 244 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.62 0.250
7 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 13.78 0.199
8 272 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 14.26 0.230
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 23.6.2018 - 15:08) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 12.76 0.198
2 333 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.18 0.214
3 199 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.27 0.188
4 192 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 13.60 0.215
5 203 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.73 0.254
6 189 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 7 14.02 0.179
7 250 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.32 0.263
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 23.6.2018 - 15:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 318 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.74 0.167
2 191 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.26 0.146
3 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.28 0.189
4 328 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.59 0.117
5 190 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 13.72 0.203
6 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.84 0.243
7 204 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.88 0.240
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.44 0.174
2 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.59 0.372
3 318 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.74 0.167
4 211 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 12.76 0.198
5 288 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.95 0.259
6 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.00 0.168
7 320 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.10 0.165
8 265 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 13.12 0.166
9 333 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.18 0.214
10 191 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.26 0.146
11 199 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.27 0.188
12 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.28 0.189
13 340 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 13.29 0.237
14 325 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.40 0.159
15 249 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.42 0.187
16 358 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 13.58 0.258
17 328 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.59 0.117
18 192 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 13.60 0.215
19 244 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.62 0.250
20 303 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 13.67 0.144
21 267 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 13.69 0.157
22 344 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 13.72 0.187
22 190 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 13.72 0.203
24 203 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.73 0.254
25 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 13.78 0.199
26 353 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.80 0.196
27 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.84 0.243
28 253 Beňová BarbaraBeňová Barbara 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.87 0.229
29 204 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.88 0.240
30 194 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.92 0.226
31 189 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 7 14.02 0.179
32 272 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 14.26 0.230
33 250 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.32 0.263
34 246 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.67 0.189
35 208 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.69 0.214
36 350 Ondrušková MartinaOndrušková Martina 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 15.48 0.189

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 16:35) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.08 0.170
2 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.37 0.179
3 318 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.65 0.247
4 211 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 12.67 0.172
5 288 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.71 0.203
6 320 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.90 0.234
7 265 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 13.13 0.204
8 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.17 0.151
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.6.2018 - 12:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.93 0.180
2 85 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.45 0.190
3 154 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.82 0.156
4 169 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.06 0.188
5 55 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.45 0.201
6 137 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 24.81 0.210
7 29 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 26.04 0.247
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.6.2018 - 12:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.55 0.224
2 156 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.48 0.211
3 84 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 24.08 0.197
4 18 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.75 0.195
5 167 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.98 0.180
6 160 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.13 0.224
82 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNF 0.194
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 24.6.2018 - 12:40) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.79 0.174
2 139 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 22.90 0.211
3 152 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.72 0.188
4 62 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 24.28 0.185
5 146 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.17 0.224
6 12 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.39 0.201
75 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 24.6.2018 - 12:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.06 0.228
2 32 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.78 0.204
3 42 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.79 0.177
4 89 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 24.32 0.194
5 172 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 26.27 0.199
72 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
168 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 24.6.2018 - 12:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.36 0.177
2 135 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 23.39 0.234
3 115 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.07 0.228
4 155 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.54 0.191
5 45 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.68 0.225
6 11 Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.92 0.168
7 178 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 25.90 0.194
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 24.6.2018 - 12:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.40 0.178
2 93 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 23.65 0.165
3 16 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.74 0.211
4 55 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 24.32 0.245
5 157 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.46 0.216
170 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.93 0.180
2 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.40 0.178
3 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.55 0.224
4 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.79 0.174
5 139 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 22.90 0.211
6 150 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.06 0.228
7 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.36 0.177
8 135 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 23.39 0.234
9 85 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.45 0.190
10 156 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.48 0.211
11 93 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 23.65 0.165
12 152 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.72 0.188
13 16 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.74 0.211
14 32 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.78 0.204
15 42 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.79 0.177
16 154 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.82 0.156
17 169 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.06 0.188
18 115 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.07 0.228
19 84 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 24.08 0.197
20 62 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 24.28 0.185
21 89 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 24.32 0.194
21 55 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 24.32 0.245
23 55 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.45 0.201
24 157 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.46 0.216
25 155 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.54 0.191
26 45 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.68 0.225
27 18 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.75 0.195
28 137 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 24.81 0.210
29 11 Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.92 0.168
30 167 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.98 0.180
31 160 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.13 0.224
32 146 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.17 0.224
33 12 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.39 0.201
34 178 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 25.90 0.194
35 29 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 26.04 0.247
36 172 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 26.27 0.199
82 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNF 0.194
75 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
72 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
168 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
170 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS

200 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.51 0.251
2 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.27 0.198
3 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.43 0.222
4 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.90 0.198
5 139 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 22.94 0.201
6 150 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 23.13 0.188
7 135 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 23.49 0.231
8 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.55 0.263
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.6.2018 - 12:20) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 290 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.73 0.216
2 200 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.00 0.300
3 288 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.33 0.234
4 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.29 0.198
5 231 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.31 0.268
6 199 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.89 0.190
7 272 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 28.78 0.224
8 304 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 30.21 0.281
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.6.2018 - 12:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.64 0.254
2 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.75 0.184
3 249 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 26.63 0.138
4 289 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.28 0.270
5 194 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 28.38 0.262
301 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 1 DNS
237 Petrášová JuliánaPetrášová Juliána 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNF 0.328
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 24.6.2018 - 12:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.70 0.283
2 226 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.61 0.178
3 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 6 26.92 0.324
4 193 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.61 0.224
5 276 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 27.71 0.285
6 284 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.89 0.192
7 305 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 28.19 0.184
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 24.6.2018 - 12:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.67 0.258
2 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 26.01 0.191
3 303 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 27.15 0.212
4 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 27.68 0.192
5 328 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.88 0.194
6 344 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 28.89 0.296
7 250 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.56 0.177
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 24.6.2018 - 12:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.10 0.269
2 333 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.07 0.263
3 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.30 0.236
4 191 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 27.63 0.285
5 203 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.33 0.245
6 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.55 0.308
7 208 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 30.52 0.280
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.64 0.254
2 347 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.67 0.258
3 293 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.70 0.283
4 290 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.73 0.216
5 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.75 0.184
6 200 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.00 0.300
7 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 26.01 0.191
8 227 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.10 0.269
9 288 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.33 0.234
10 226 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.61 0.178
11 249 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 26.63 0.138
12 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 6 26.92 0.324
13 333 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.07 0.263
14 303 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 27.15 0.212
15 289 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.28 0.270
16 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.29 0.198
17 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.30 0.236
18 231 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.31 0.268
19 193 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.61 0.224
20 191 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 27.63 0.285
21 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 27.68 0.192
22 276 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 27.71 0.285
23 328 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.88 0.194
24 199 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.89 0.190
24 284 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.89 0.192
26 305 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 28.19 0.184
27 203 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.33 0.245
28 194 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 28.38 0.262
29 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.55 0.308
30 272 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 28.78 0.224
31 344 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 28.89 0.296
32 250 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.56 0.177
33 304 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 30.21 0.281
34 208 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 30.52 0.280
301 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 1 DNS
237 Petrášová JuliánaPetrášová Juliána 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNF 0.328

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.68 0.170
2 290 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.76 0.265
3 347 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.22 0.178
4 293 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.29 0.189
5 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 25.75 0.200
6 227 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.89 0.189
7 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 26.11 0.251
8 200 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.14 0.123
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:50.26 0.309
2 139 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 0:51.12 0.215
3 32 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 0:51.56 0.284
4 169 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:51.58 0.223
5 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:52.62 0.337
7 99 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 0:53.12 0.204
8 55 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 0:54.53 0.436
150 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.350
Poznámky:
163/3
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:52.82 0.335
2 89 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 0:53.94 0.231
3 38 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.22 0.235
4 181 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:54.41 0.204
5 115 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:54.67 0.250
6 142 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 0:55.19 0.284
7 62 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 0:55.86 0.336
8 160 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:57.92 0.364
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 23.6.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.00 0.300
2 20 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:54.42 0.258
3 167 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:54.86 0.305
4 146 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:57.07 0.265
5 97 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 0:58.42 0.327
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:50.26 0.309
2 139 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 0:51.12 0.215
3 32 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 0:51.56 0.284
4 169 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:51.58 0.223
5 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:52.62 0.337
6 16 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:52.82 0.335
7 99 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 0:53.12 0.204
8 89 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 0:53.94 0.231
9 35 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.00 0.300
10 38 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.22 0.235
11 181 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:54.41 0.204
12 20 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:54.42 0.258
13 55 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 0:54.53 0.436
14 115 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:54.67 0.250
15 167 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:54.86 0.305
16 142 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 0:55.19 0.284
17 62 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 0:55.86 0.336
18 146 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:57.07 0.265
19 160 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:57.92 0.364
20 97 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 0:58.42 0.327
150 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.350

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.78 0.189
2 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 0:58.50 0.179
3 227 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.97 0.255
4 200 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:59.27 0.245
5 226 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:01.15 0.215
6 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 1:01.42 0.241
7 289 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:01.73 0.182
8 315 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 1:02.04 0.235
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 14:27) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 1:03.51 0.338
2 263 Juricová Žofia AnnaJuricová Žofia Anna 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 1:04.32 0.208
3 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.18 0.269
4 310 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:06.85 0.265
5 276 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:08.95 0.271
6 234 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 1:12.84 0.248
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 23.6.2018 - 14:29) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:02.77 0.254
2 355 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:09.23 0.244
297 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.78 0.189
2 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 0:58.50 0.179
3 227 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.97 0.255
4 200 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:59.27 0.245
5 226 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:01.15 0.215
6 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 1:01.42 0.241
7 289 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:01.73 0.182
8 315 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 1:02.04 0.235
9 193 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:02.77 0.254
10 276 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 1:03.51 0.338
11 263 Juricová Žofia AnnaJuricová Žofia Anna 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 1:04.32 0.208
12 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.18 0.269
13 310 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:06.85 0.265
14 276 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:08.95 0.271
15 355 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:09.23 0.244
16 234 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 1:12.84 0.248
297 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 1:57.83
2 26 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:59.48
3 17 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:00.53
4 174 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:01.90
5 116 Laktiš JakubLaktiš Jakub 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:06.48
6 180 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:07.25
7 142 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:09.70
8 144 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:13.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 147 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:10.62
2 176 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.75
3 76 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:14.16
4 52 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:16.75
5 132 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:24.05
6 134 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:25.00
61 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 DNS
29 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 DQ
Poznámky:
163/3
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 23.6.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 2:11.11
2 187 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 2:18.37
3 17 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:18.83
4 188 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 2:29.29
72 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ
Poznámky:
163/3
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 1:57.83
2 26 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:59.48
3 17 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:00.53
4 174 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:01.90
5 116 Laktiš JakubLaktiš Jakub 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:06.48
6 180 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:07.25
7 142 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:09.70
8 147 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:10.62
9 33 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 2:11.11
10 144 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:13.11
11 176 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.75
12 76 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:14.16
13 52 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:16.75
14 187 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 2:18.37
15 17 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:18.83
16 132 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:24.05
17 134 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:25.00
18 188 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 2:29.29
61 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 DNS
29 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 DQ
72 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:19.35
2 354 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:23.31
3 261 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:26.15
4 217 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:27.82
5 259 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:29.79
6 252 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 02 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:35.24
7 218 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:40.50
315 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:30.17
2 243 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:31.26
3 260 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:34.02
4 264 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 2:34.18
5 279 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 2:34.28
6 356 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:35.00
7 309 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:36.25
266 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 23.6.2018 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 341 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 2:38.28
2 337 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:38.46
3 212 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:42.48
4 299 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:43.55
5 295 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 2:45.77
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:19.35
2 354 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:23.31
3 261 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:26.15
4 217 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:27.82
5 259 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:29.79
6 204 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:30.17
7 243 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:31.26
8 260 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:34.02
9 264 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 2:34.18
10 279 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 2:34.28
11 356 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:35.00
12 252 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 02 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:35.24
13 309 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:36.25
14 341 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 2:38.28
15 337 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:38.46
16 218 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:40.50
17 212 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:42.48
18 299 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:43.55
19 295 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 2:45.77
315 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
266 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS

1500 m - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 4:11.67
2 17 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 4:13.57
3 186 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 4:13.86
4 131 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 4:15.23
5 96 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 9 4:23.46
6 92 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 4:24.80
7 33 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 12 4:27.35
8 180 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 4:28.64
9 144 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 4:35.17
10 97 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:35.38
11 53 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:40.28
12 5 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:44.18
13 52 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13 4:46.07
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 262 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 4:53.44
2 210 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 4:59.57
3 214 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 4 5:01.03
4 260 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 5:13.45
5 264 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 5:15.29
6 249 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 5:27.14
7 309 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 5:28.35
8 356 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 5:28.78
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 23.6.2018 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09:13.23
2 131 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09:14.41
3 186 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09:16.63
4 96 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 09:39.94
5 185 Ulbricht AdamUlbricht Adam 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09:42.92
6 120 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 09:55.69
7 4 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 10:06.16
8 122 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10 10:10.11
9 183 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16 10:13.88
10 118 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:14.82
11 86 Evin ŠtefanEvin Štefan 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 15 10:17.46
12 53 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 17 10:20.66
13 9 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 10:43.44
14 27 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 10:45.04
15 138 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 11 10:51.48
16 121 Fabrici MilanFabrici Milan 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 11:13.80
17 14 Poracký LiborPoracký Libor 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 11:36.09
Celkom 17 pretekárov

3000 m - Dorastenky

(so, 23.6.2018 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 262 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10:11.90
2 302 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10:41.07
3 300 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 11:13.41
4 251 Pločeková NatáliaPločeková Natália 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 12:05.30
5 249 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12:12.90
6 274 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 12:29.40
7 255 Golhová SáraGolhová Sára 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14:17.72
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 23.6.2018 - 13:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 14.64 0.169
2 283 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.99 0.147
3 296 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 15.72 0.198
4 207 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.81 0.158
5 352 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.91 0.178
6 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.43 0.125
7 335 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 16.80 0.158
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 23.6.2018 - 13:31) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 333 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.75 0.144
2 338 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 14.99 0.198
3 287 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.00 0.178
4 316 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.92 0.154
5 304 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 3 17.15 0.165
297 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 23.6.2018 - 13:32) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.48 0.190
2 233 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 15.61 0.159
3 291 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.64 0.279
4 224 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 16.31 0.229
5 270 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 16.42 0.214
6 198 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.37 0.128
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 14.64 0.169
2 333 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.75 0.144
3 283 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.99 0.147
3 338 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 14.99 0.198
5 287 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.00 0.178
6 257 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.48 0.190
7 233 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 15.61 0.159
8 291 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.64 0.279
9 296 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 15.72 0.198
10 207 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.81 0.158
11 352 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.91 0.178
12 316 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.92 0.154
13 224 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 16.31 0.229
14 270 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 16.42 0.214
15 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.43 0.125
16 335 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 16.80 0.158
17 304 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 3 17.15 0.165
18 198 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.37 0.128
297 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 DNS

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 14.38 0.187
2 338 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 14.67 0.259
3 333 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.70 0.192
4 283 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.02 0.157
5 287 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 15.02 0.144
6 291 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.77 0.216
7 257 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.78 0.196
8 233 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 16.01 0.177
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 23.6.2018 - 13:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 14.82 0.219
2 47 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 14.92 0.198
3 165 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 15.53 0.257
4 68 Šimek ErikŠimek Erik 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 15.96 0.195
5 78 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 16.38 0.185
6 87 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 17.05 0.223
7 126 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 17.58 0.187
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 24.6.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:58.12 0.247
2 119 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.82 0.198
3 179 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 0:59.15 0.200
4 78 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:59.90 0.165
5 68 Šimek ErikŠimek Erik 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 1:00.29 0.254
6 87 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 1:02.23 0.220
20 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF 0.187
165 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 DQ 0.201
Poznámky:
168/7a
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 24.6.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:01.25 0.188
2 17 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:06.49 0.254
3 151 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:11.30 0.236
47 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DQ 0.222
Poznámky:
163/3
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:58.12 0.247
2 119 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.82 0.198
3 179 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 0:59.15 0.200
4 78 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:59.90 0.165
5 68 Šimek ErikŠimek Erik 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 1:00.29 0.254
6 153 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:01.25 0.188
7 87 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 1:02.23 0.220
8 17 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:06.49 0.254
9 151 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:11.30 0.236
20 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF 0.187
165 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 DQ 0.201
47 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DQ 0.222

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 24.6.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 333 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.19 0.241
2 330 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:06.31 0.198
3 313 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:07.50 0.214
4 352 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:08.07 0.200
5 291 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:11.36 0.222
6 287 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:12.26 0.254
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 24.6.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:17.07 0.214
2 286 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:19.80 0.200
335 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DQ 0.188
Poznámky:
168/7
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 333 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.19 0.241
2 330 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:06.31 0.198
3 313 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:07.50 0.214
4 352 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:08.07 0.200
5 291 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:11.36 0.222
6 287 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:12.26 0.254
7 276 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:17.07 0.214
8 286 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:19.80 0.200
335 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DQ 0.188

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 6:40.72
2 164 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 6:42.76
3 40 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 6:52.51
4 176 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 6:58.32
5 4 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 7:10.01
6 39 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 7:10.89
7 98 Biblyák MartinBiblyák Martin 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 7:17.02
8 86 Evin ŠtefanEvin Štefan 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 7:22.10
9 61 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 10 7:42.66
72 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 10 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 313 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 7:48.50
2 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 7:56.52
3 422 Jenčušová NorikaJenčušová Norika 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 8:03.88
4 359 Brnčalová LeaBrnčalová Lea 01 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 8:26.99
5 274 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 8:34.75
6 243 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 8:42.93
7 286 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 9:39.76
261 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNF
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci

(so, 23.6.2018 - 18:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 177 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 20:59.46
2 114 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21:14.79
3 50 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 23:40.10
4 51 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 31:48.67
49 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 DQ
Poznámky:
230/7
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky

(so, 23.6.2018 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 351 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25:43.57
2 327 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27:07.19
3 281 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 28:39.95
4 357 Zemková KláraZemková Klára 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 28:54.85
5 331 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29:19.14
6 241 Rusková LuciaRusková Lucia 01 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 30:09.79
7 238 Masaryková AnnamáriaMasaryková Annamária 02 02 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 6 31:16.92
8 239 Beličková MichaelaBeličková Michaela 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 31:48.68
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 165170175180184188192195200205210
1 128 Andu NuhAndu Nuh
QatarQatar
99 99 12 205 ---oooooooxxx
2 158 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 11 184 -ooooxxx
3 90 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 9 180 -oxxooxxx
4 102 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 5 180 xoxxoxoxoxxx
5 44 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 1 175 xoooxxx
6 60 Grieš MatúšGrieš Matúš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
02 02 4 175 ooxxoxx
7 148 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 7 175 oxoxxoxxx
8 70 Ďuračka JozefĎuračka Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 6 170 xooxxx
9 36 Bleščák TomášBleščák Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 3 170 oxoxxx
10 83 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 8 165 ox-
6 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 10 DNS
133 Sňahničan MatejSňahničan Matej
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 2 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155159163167170173176178
1 273 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 9 159 -oooxxx
2 254 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 159 -xoooxxx
3 323 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 155 oooxxx
4 320 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 6 155 ooxoxxx
5 216 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 2 155 xxooxxoxxx
6 228 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 150 ooxxx
7 192 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 5 150 oxoxxx
8 322 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 150 xoxoxxx
9 340 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 4 150 xoxxoxxx
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 23.6.2018 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 280300320340360380400410420430440455465
1 24 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 6 455 ------xo-xoxooxoxxx
2 48 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 7 420 -----oo-o-xxx
3 22 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 4 360 -xooooxxx
4 74 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 5 360 -oooxoxxx
5 46 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 3 340 oxoooxxx
6 83 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 340 ooxxoxxoxxx
7 21 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 1 300 oxoxxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 23.6.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260270280290300310320330360
1 296 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 8 330 ---o--xoxooxoxxx
2 342 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
02 02 7 320 --ooooxxooxoxxx
3 207 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 6 290 -ooooxxoxxx
4 348 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 5 260 ooxxoxxx
5= 349 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 3 240 ooxxx
5= 353 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 4 240 ooxxx
7 209 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 2 220 xoxxx
236 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 1 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 23.6.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 83 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 16 682 +1.3 m/s 682  +1.3xx682xx6,47  -0.2
2 140 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 17 674 +0.1 m/s xx6,12  -0.66,12xx6,74  +0.1
3 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 15 671 +1.4 m/s 555  +1.46,35  -1.06,46  -1.66,466,50  -0.2x6,71  +0.0
4 71 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 13 643 +0.1 m/s 606  +0.1x6,16  +0.76066,11  +0.2x6,43  +1.0
5 136 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 14 631 +0.9 m/s x6,27  +0.26,31  +0.96,31xx6,21  +0.4
6 41 Michalko SamuelMichalko Samuel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 9 628 +0.4 m/s 614  +0.45,89  +0.66,11  -0.56146,13  -0.3590  +0.46,28  +0.3
7 126 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 4 603 +0.7 m/s 572  +1.3599  +0.7-5996,03  +0.0--
8 57 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 11 595 +0.8 m/s x5,95  +0.8x5,955,88  +0.05,90  +0.1x
9 45 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 12 568 +1.0 m/s 440  +1.05,68  +1.55,48  -0.85,68
10 123 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 10 564 +0.8 m/s 564  +0.8--564
11 80 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 556 +1.5 m/s 559  +1.55,60  +0.35,66  -0.5559
12 24 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 6 551 +1.5 m/s 551  +1.5525  +0.35,47  -0.4551
13 13 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 2 546 +0.8 m/s 521  +1.1540  +0.85,46  -0.3540
14 91 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 5 542 +1.0 m/s 542  +1.0xx542
15 117 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 3 539 -0.9 m/s xx5,39  -0.95,39
16 130 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
01 01 1 524 +0.9 m/s 524  +0.9503  +0.64,91  +0.3524
17 25 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 7 497 +1.3 m/s 497  +1.33,32  +0.0x497
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 23.6.2018 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 196 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 22 540 +1.6 m/s 4,95  +0.25,09  -0.25,05  +2.05,09x5,40  +1.65,05  +1.7
2 296 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 17 530 +1.4 m/s 5,10  +0.15,05  -0.55,16  +1.95,165,28  -0.75,30  +1.45,15  +1.5
3 257 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 21 526 +1.5 m/s 5,03  +0.25,07  +0.15,02  +2.55,075,06  -0.75,03  +1.85,26  +1.5
4 230 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 19 519 +1.3 m/s 5,08  -1.45,18  -0.65,03  +0.35,185,16  +1.75,19  +1.3x
5 265 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 11 506 +1.4 m/s 4,88  +0.2x4,79  +0.84,88-x5,06  +1.4
6 194 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 15 502 +0.9 m/s 4,56  +0.04,83  -0.94,72  -0.24,834,89  +2.7x5,02  +0.9
7 284 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 16 492 -0.8 m/s 4,46  -0.14,92  -0.84,68  -0.14,924,91  +0.2xx
8 244 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 13 479 +0.9 m/s 4,68  +0.14,78  +0.54,69  +0.94,784,67  +0.94,79  +0.9x
9 233 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
01 01 3 471 +0.0 m/s 4,56  +0.44,44  -1.04,71  +0.04,71
10 192 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 18 463 -1.4 m/s 4,31  -0.44,63  -1.44,51  +1.94,63
11 216 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 10 461 +0.3 m/s 4,61  +0.34,57  -0.6x4,61
12 267 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 6 460 -1.2 m/s 4,16  +1.5x4,60  -1.24,60
13 198 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 12 457 +0.7 m/s 4,46  +1.84,57  +0.74,41  +0.34,57
14 237 Petrášová JuliánaPetrášová Juliána
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 14 457 +0.4 m/s 3,64  +0.8x4,57  +0.44,57
15 303 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 20 456 +0.4 m/s 3,24  -0.74,56  +0.4x4,56
16 246 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 4 455 -1.7 m/s 4,49  +0.44,51  +0.94,55  -1.74,55
17 322 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 454 -1.4 m/s 4,51  +0.04,51  -0.14,54  -1.44,54
18 190 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
03 03 8 450 +1.8 m/s x4,50  +1.84,03  -2.44,50
19 189 Bátoryová KarinBátoryová Karin
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
04 04 5 440 -0.3 m/s 3,97  +0.34,40  -0.3x4,40
20 224 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 7 438 +0.1 m/s x4,38  +0.14,27  -1.64,38
21 208 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 2 411 +1.0 m/s 4,11  +1.03,90  -0.43,89  -0.94,11
22 282 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 1 391 -1.1 m/s x3,85  +2.23,91  -1.13,91
275 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 23 DNS ---0
Celkom 23 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 129 Faisal AhmedFaisal Ahmed
QatarQatar
99 99 10 15.03 +2.2 m/s 14.65 -1.5 m/s 15,03  +2.2xx15,0314,65  -1.5xx
2 140 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 9 13.89 +2.0 m/s 13,50  +1.813,75  +1.313,83  +0.413,8313,89  +2.0xx
3 136 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 8 12.19 +0.9 m/s 12,06  +2.2xx12,0612,19  +0.9x12,17  +1.0
4 60 Grieš MatúšGrieš Matúš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
02 02 3 12.12 +1.2 m/s 11,95  +1.211,87  +1.011,94  +1.611,9512,08  +2.511,86  +1.212,12  +1.2
5 148 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 5 11.99 -0.1 m/s 11,99  -0.1x-11,99x11,44  +1.911,79  +1.3
6 143 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 2 11.46 +1.7 m/s x11,23  +1.311,46  +1.711,46xxx
7 117 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 4 11.17 +1.4 m/s xxx0.0xx11,17  +1.4
102 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 7 NM xxx0.0---
104 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 6 NM xxx0.0---
130 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
01 01 1 NM xxx0.0xxx
Celkom 10 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 1 11.60 +0.5 m/s 11,50  +2.2-11,60  +0.511,60-11,37  +0.711,56  -0.4
2 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 3 10.42 +0.9 m/s xx10,28  +1.010,2810,09  +0.110,40  +0.210,42  +0.9
3 306 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 2 10.09 +0.3 m/s 09,95  +1.709,83  +0.609,56  +1.209,95x09,89  +1.310,09  +0.3
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 222 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 10 14.13 x13,8114,1314,1313,66xx
2 317 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 9 13.52 12,66x12,0912,6613,14x13,52
3 206 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 7 12.69 12,1211,9112,4812,4812,4711,9912,69
4 215 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 8 11.51 xx10,7310,7311,51xx
5 280 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
04 04 6 10.81 x10,2010,8110,8110,13xx
6 307 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 3 10.60 10,6009,50x10,60xx09,49
7 256 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica AŠK Dukla o.z. Banská Bystri...
01 01 5 10.53 10,4510,5309,9810,5310,0910,2610,52
8 245 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 4 10.06 10,06xx10,06xx09,75
9 292 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 2 07.84 07,8407,6007,3107,84
10 197 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 1 07.63 07,6307,4807,6107,63
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 19 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 17 17.36 16,8616,3816,4916,8616,0817,3017,36
2 7 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 16 15.22 13,3514,8714,5114,8715,2214,91x
3 67 Ruman RomanRuman Roman
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
01 01 12 14.26 13,46x14,1914,1913,9814,2613,93
4 63 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 15 14.20 13,4913,8514,2014,20x13,69x
5 107 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 14 13.73 12,2113,3912,3913,3913,21x13,73
6 127 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 10 13.18 xx12,1312,13x13,18x
7 31 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
02 02 13 12.24 10,7411,9611,8611,9612,1312,2411,93
8 111 Soloninka SamuelSoloninka Samuel
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 1 11.90 x11,2811,5111,5111,73x11,90
9 34 Kozár MartinKozár Martin
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
01 01 11 11.21 10,0210,9111,2111,21
10 124 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 7 11.01 10,88x11,0111,01
11 141 Prokein JozefProkein Jozef
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 2 10.46 09,9309,8410,4610,46
12 113 Gabriel ŠtefanGabriel Štefan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 5 10.11 09,0409,8110,1110,11
13 173 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 6 09.66 09,0109,6608,9809,66
14 77 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 09.65 09,6309,6509,65
15 145 Kaliňák PeterKaliňák Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 4 09.43 08,9009,43x09,43
16 171 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 3 09.41 09,4109,1708,9609,41
17 105 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 9 09.37 09,37x09,37
Celkom 17 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 317 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 10 35.62 x29,9535,6235,6232,55xx
2 220 Palanská LenkaPalanská Lenka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 12 34.63 26,63x32,2132,2132,3431,0834,63
3 222 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 9 32.43 29,6832,43x32,43x29,58x
4 206 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 11 32.30 30,3531,26x31,2629,8630,8532,30
5 311 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 5 27.82 26,18xx26,18x26,2227,82
6 308 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 7 26.08 24,0826,0824,9426,08xx25,96
7 307 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 3 24.90 24,6522,7024,9024,90x23,89x
8 236 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 6 24.80 23,85x22,6223,85xx24,80
9 245 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 4 22.73 21,26x22,7322,73
10 197 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 2 16.10 13,5515,2316,1016,10
201 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 1 NM xxx0.0
256 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica AŠK Dukla o.z. Banská Bystri...
01 01 8 NM x--0.0
Celkom 12 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 19 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 14 49.67 xx30,9130,9149,67x49,47
2 7 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 12 46.06 xx39,1839,18xx46,06
3 67 Ruman RomanRuman Roman
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
01 01 13 41.57 x41,20x41,2038,9441,5740,73
4 145 Kaliňák PeterKaliňák Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 10 38.46 29,7838,4635,9138,4633,1136,81x
5 107 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 11 37.59