<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

100 m - Dorastenci (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.09 0.178
2 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.15 0.196
3 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.35 0.178

100 m - Dorastenky (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.08 0.170
2 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.37 0.179
3 318 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.65 0.247

200 m - Dorastenci (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 88 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 21.51 0.251
2 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.27 0.198
3 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.43 0.222

200 m - Dorastenky (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.68 0.170
2 290 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.76 0.265
3 347 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25.22 0.178

1500 m - Dorastenci (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 163 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4:11.67
2 17 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4:13.57
3 186 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:13.86

1500 m - Dorastenky (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 262 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4:53.44
2 210 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4:59.57
3 214 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 5:01.03

3000 m - Dorastenci (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09:13.23
2 131 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 09:14.41
3 186 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:16.63

3000 m - Dorastenky (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 262 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 10:11.90
2 302 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 10:41.07
3 300 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11:13.41

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 14.38 0.187
2 338 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 14.67 0.259
3 333 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.70 0.192

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6:40.72
2 164 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6:42.76
3 40 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6:52.51

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 313 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7:48.50
2 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7:56.52
3 422 Jenčušová NorikaJenčušová Norika 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8:03.88

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 177 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 20:59.46
2 114 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21:14.79
3 50 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 23:40.10

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 351 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25:43.57
2 327 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27:07.19
3 281 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28:39.95

4 x 100 m kluby - Dorastenky (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 287 Holešová, Húsková, Forster, Švecová Holešová, Húsková, Forster, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 48.92 0.251
2 333 Fotulová, Kánássyová, Kuczik, Devaldová Fotulová, Kánássyová, Kuczik, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 50.98 0.235
3 196 Farkas, Kusyová, Kolocsicsová, Puha Farkas, Kusyová, Kolocsicsová, Puha Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 51.52 0.198

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 152 Ďurdina, Krošlák, Bellus, Beladič Ďurdina, Krošlák, Bellus, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:03.35
2 12 Ostrovský, Vojtek, Fulop, Habrda Ostrovský, Vojtek, Fulop, Habrda Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:05.08
3 103 Špak, Miklóš, Sabo, Kršiak Špak, Miklóš, Sabo, Kršiak MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:05.23

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 289 Ištvánová, Luptáková, Švecová, Húsková Ištvánová, Luptáková, Švecová, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:20.55
2 228 Lafeková, Križanová, Kudlová, Mečiarová Lafeková, Križanová, Kudlová, Mečiarová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:24.31
3 328 Diňová, Kuczik, Devaldová, Fotulová Diňová, Kuczik, Devaldová, Fotulová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:26.84