<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

1500 m - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 4:11.67
2 17 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 4:13.57
3 186 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 4:13.86
4 131 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 4:15.23
5 96 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 9 4:23.46
6 92 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 4:24.80
7 33 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 12 4:27.35
8 180 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 4:28.64
9 144 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 4:35.17
10 97 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:35.38
11 53 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:40.28
12 5 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:44.18
13 52 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13 4:46.07
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 262 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 4:53.44
2 210 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 4:59.57
3 214 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 4 5:01.03
4 260 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 5:13.45
5 264 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 5:15.29
6 249 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 5:27.14
7 309 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 5:28.35
8 356 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 5:28.78
Celkom 8 pretekárov