<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 23.6.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 83 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 16 682 +1.3 m/s 682  +1.3xx682xx6,47  -0.2
2 140 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 17 674 +0.1 m/s xx6,12  -0.66,12xx6,74  +0.1
3 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 15 671 +1.4 m/s 555  +1.46,35  -1.06,46  -1.66,466,50  -0.2x6,71  +0.0
4 71 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 13 643 +0.1 m/s 606  +0.1x6,16  +0.76066,11  +0.2x6,43  +1.0
5 136 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 14 631 +0.9 m/s x6,27  +0.26,31  +0.96,31xx6,21  +0.4
6 41 Michalko SamuelMichalko Samuel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 9 628 +0.4 m/s 614  +0.45,89  +0.66,11  -0.56146,13  -0.3590  +0.46,28  +0.3
7 126 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 4 603 +0.7 m/s 572  +1.3599  +0.7-5996,03  +0.0--
8 57 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 11 595 +0.8 m/s x5,95  +0.8x5,955,88  +0.05,90  +0.1x
9 45 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 12 568 +1.0 m/s 440  +1.05,68  +1.55,48  -0.85,68
10 123 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 10 564 +0.8 m/s 564  +0.8--564
11 80 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 556 +1.5 m/s 559  +1.55,60  +0.35,66  -0.5559
12 24 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 6 551 +1.5 m/s 551  +1.5525  +0.35,47  -0.4551
13 13 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 2 546 +0.8 m/s 521  +1.1540  +0.85,46  -0.3540
14 91 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 5 542 +1.0 m/s 542  +1.0xx542
15 117 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 3 539 -0.9 m/s xx5,39  -0.95,39
16 130 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
01 01 1 524 +0.9 m/s 524  +0.9503  +0.64,91  +0.3524
17 25 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 7 497 +1.3 m/s 497  +1.33,32  +0.0x497
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 23.6.2018 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 196 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 22 540 +1.6 m/s 4,95  +0.25,09  -0.25,05  +2.05,09x5,40  +1.65,05  +1.7
2 296 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 17 530 +1.4 m/s 5,10  +0.15,05  -0.55,16  +1.95,165,28  -0.75,30  +1.45,15  +1.5
3 257 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 21 526 +1.5 m/s 5,03  +0.25,07  +0.15,02  +2.55,075,06  -0.75,03  +1.85,26  +1.5
4 230 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 19 519 +1.3 m/s 5,08  -1.45,18  -0.65,03  +0.35,185,16  +1.75,19  +1.3x
5 265 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 11 506 +1.4 m/s 4,88  +0.2x4,79  +0.84,88-x5,06  +1.4
6 194 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 15 502 +0.9 m/s 4,56  +0.04,83  -0.94,72  -0.24,834,89  +2.7x5,02  +0.9
7 284 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 16 492 -0.8 m/s 4,46  -0.14,92  -0.84,68  -0.14,924,91  +0.2xx
8 244 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 13 479 +0.9 m/s 4,68  +0.14,78  +0.54,69  +0.94,784,67  +0.94,79  +0.9x
9 233 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
01 01 3 471 +0.0 m/s 4,56  +0.44,44  -1.04,71  +0.04,71
10 192 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 18 463 -1.4 m/s 4,31  -0.44,63  -1.44,51  +1.94,63
11 216 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 10 461 +0.3 m/s 4,61  +0.34,57  -0.6x4,61
12 267 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 6 460 -1.2 m/s 4,16  +1.5x4,60  -1.24,60
13 198 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 12 457 +0.7 m/s 4,46  +1.84,57  +0.74,41  +0.34,57
14 237 Petrášová JuliánaPetrášová Juliána
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 14 457 +0.4 m/s 3,64  +0.8x4,57  +0.44,57
15 303 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 20 456 +0.4 m/s 3,24  -0.74,56  +0.4x4,56
16 246 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 4 455 -1.7 m/s 4,49  +0.44,51  +0.94,55  -1.74,55
17 322 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 454 -1.4 m/s 4,51  +0.04,51  -0.14,54  -1.44,54
18 190 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
03 03 8 450 +1.8 m/s x4,50  +1.84,03  -2.44,50
19 189 Bátoryová KarinBátoryová Karin
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
04 04 5 440 -0.3 m/s 3,97  +0.34,40  -0.3x4,40
20 224 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 7 438 +0.1 m/s x4,38  +0.14,27  -1.64,38
21 208 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 2 411 +1.0 m/s 4,11  +1.03,90  -0.43,89  -0.94,11
22 282 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 1 391 -1.1 m/s x3,85  +2.23,91  -1.13,91
275 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 23 DNS ---0
Celkom 23 pretekárov