<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 128 Andu NuhAndu Nuh 99 99 QatarQatar 205
2 158 Tóth GergelyTóth Gergely 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 184
3 90 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 180

Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 273 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 159
2 254 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 159
3 323 Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 155

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 24 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 455
2 48 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 420
3 22 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 360

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 296 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 330
2 342 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 320
3 207 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 290

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 83 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 682
2 140 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 674
3 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 671

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 196 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 540
2 296 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 530
3 257 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 526

Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 129 Faisal AhmedFaisal Ahmed 99 99 QatarQatar 15.03
2 140 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 13.89
3 136 Richtárech MartinRichtárech Martin 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.19

Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.60
2 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.42
3 306 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.09

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 222 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14.13
2 317 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.52
3 206 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12.69

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 19 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.36
2 7 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15.22
3 67 Ruman RomanRuman Roman 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14.26

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 317 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 35.62
2 220 Palanská LenkaPalanská Lenka 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 34.63
3 222 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 32.43

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 24.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 19 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 49.67
2 7 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 46.06
3 67 Ruman RomanRuman Roman 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 41.57

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 317 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 52.52
2 268 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný Kubín ATJ Orava Dolný Kubín A 43.63
3 223 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 43.58

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 10 Konopka MiloslavKonopka Miloslav 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 64.41
2 107 Dudáš PatrikDudáš Patrik 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 37.88
3 127 Šujanský BorisŠujanský Boris 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 32.62

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 308 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 45.00
2 222 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 35.55
3 270 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 32.28

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 175 Jelínek PatrikJelínek Patrik 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 49.65
2 71 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.82
3 77 Martinka EduardMartinka Eduard 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 44.32

Hod oštepom 800 g - Muži (sobota, 23.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 81 Slezák MaximilianSlezák Maximilian 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.60
2 112 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 69.66
3 79 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 64.44