<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 24.6.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 333 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.19 0.241
2 330 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:06.31 0.198
3 313 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:07.50 0.214
4 352 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:08.07 0.200
5 291 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:11.36 0.222
6 287 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:12.26 0.254
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 24.6.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:17.07 0.214
2 286 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:19.80 0.200
335 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DQ 0.188
Poznámky:
168/7
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 333 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.19 0.241
2 330 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:06.31 0.198
3 313 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:07.50 0.214
4 352 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:08.07 0.200
5 291 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:11.36 0.222
6 287 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:12.26 0.254
7 276 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:17.07 0.214
8 286 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:19.80 0.200
335 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DQ 0.188