<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Ďurdina, Beladič, Bellus, Igaz Ďurdina, Beladič, Bellus, Igaz AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:43.99 0.241
2 159 Jelínek, Váňa, Nihila, Sedlák Jelínek, Váňa, Nihila, Sedlák AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:45.87 0.222
3 17 Dráfi, Kováč, Valo, Žiačik Dráfi, Kováč, Valo, Žiačik Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:45.88 0.256
4 103 Špak, Sabo, Miklóš, Kršiak Špak, Sabo, Miklóš, Kršiak MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 0:45.96 0.217
5 56 Fáber, Rojka, Borčány, Gruchalák Fáber, Rojka, Borčány, Gruchalák Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:46.41 0.200
6 147 Vašičkanin, Vanek, Voľanský, Dzurišin Vašičkanin, Vanek, Voľanský, Dzurišin ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 0:47.96 0.258
7 68 Šimek, Palaj, Mistrík, Franko Šimek, Palaj, Mistrík, Franko AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 0:49.22 0.236
73 Hrudkay, Vrťo, Sloboda, Ďurovský Hrudkay, Vrťo, Sloboda, Ďurovský ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNF 0.214
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 116 Laktiš, Kutruc, Šimune, Larsen Laktiš, Kutruc, Šimune, Larsen ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:45.53
3 17 Vojtek, Ostrovský, Kecskés, Fulop Vojtek, Ostrovský, Kecskés, Fulop Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:50.06
157 Pázmány, Kostolný, Krošlák, Frajberg Pázmány, Kostolný, Krošlák, Frajberg AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DQ
Poznámky:
170/7
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Ďurdina, Beladič, Bellus, Igaz Ďurdina, Beladič, Bellus, Igaz AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:43.99 0.241
2 116 Laktiš, Kutruc, Šimune, Larsen Laktiš, Kutruc, Šimune, Larsen ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:45.53
3 159 Jelínek, Váňa, Nihila, Sedlák Jelínek, Váňa, Nihila, Sedlák AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:45.87 0.222
4 17 Dráfi, Kováč, Valo, Žiačik Dráfi, Kováč, Valo, Žiačik Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:45.88 0.256
5 103 Špak, Sabo, Miklóš, Kršiak Špak, Sabo, Miklóš, Kršiak MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 0:45.96 0.217
6 56 Fáber, Rojka, Borčány, Gruchalák Fáber, Rojka, Borčány, Gruchalák Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:46.41 0.200
7 147 Vašičkanin, Vanek, Voľanský, Dzurišin Vašičkanin, Vanek, Voľanský, Dzurišin ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 0:47.96 0.258
8 68 Šimek, Palaj, Mistrík, Franko Šimek, Palaj, Mistrík, Franko AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 0:49.22 0.236
9 17 Vojtek, Ostrovský, Kecskés, Fulop Vojtek, Ostrovský, Kecskés, Fulop Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:50.06
73 Hrudkay, Vrťo, Sloboda, Ďurovský Hrudkay, Vrťo, Sloboda, Ďurovský ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNF 0.214
157 Pázmány, Kostolný, Krošlák, Frajberg Pázmány, Kostolný, Krošlák, Frajberg AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DQ

4 x 100 m kluby - Dorastenky

(so, 23.6.2018 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Holešová, Húsková, Forster, Švecová Holešová, Húsková, Forster, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:48.92 0.251
2 333 Fotulová, Kánássyová, Kuczik, Devaldová Fotulová, Kánássyová, Kuczik, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:50.98 0.235
3 196 Farkas, Kusyová, Kolocsicsová, Puha Farkas, Kusyová, Kolocsicsová, Puha Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.52 0.198
4 322 Tési, Okásová, Majdáková, Krajčovičová Tési, Okásová, Majdáková, Krajčovičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:51.60 0.264
5 284 Bucholcerová, Ištvánová, Broďániová, Luptáková Bucholcerová, Ištvánová, Broďániová, Luptáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:52.79 0.241
6 243 Geseová, Janeková, Mišovičová, Zelenáková Geseová, Janeková, Mišovičová, Zelenáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:53.57 0.241
7 198 Horváth, Melíšková, Tomanová, Prohácková Horváth, Melíšková, Tomanová, Prohácková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:54.92 0.236
8 328 Diňová, Špakovská, Ongáľová, Belišová Diňová, Špakovská, Ongáľová, Belišová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:57.88 0.214
Celkom 8 pretekárov