<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Ďurdina, Krošlák, Bellus, Beladič Ďurdina, Krošlák, Bellus, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:03.35
2 12 Ostrovský, Vojtek, Fulop, Habrda Ostrovský, Vojtek, Fulop, Habrda Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:05.08
3 103 Špak, Miklóš, Sabo, Kršiak Špak, Miklóš, Sabo, Kršiak MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:05.23
4 153 Frajberg, Igaz, Kostolný, Pázmány Frajberg, Igaz, Kostolný, Pázmány AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:11.50
5 30 Kováč, Kampczyk, Legnavský, Revaj Kováč, Kampczyk, Legnavský, Revaj AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 2:16.46
6 11 Kováč, Žiačik, Valo, Dráfi Kováč, Žiačik, Valo, Dráfi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:20.25
57 Gruchalák, Fáber, Borčány, Rojka Gruchalák, Fáber, Borčány, Rojka Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNF
Celkom 7 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 289 Ištvánová, Luptáková, Švecová, Húsková Ištvánová, Luptáková, Švecová, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:20.55
2 228 Lafeková, Križanová, Kudlová, Mečiarová Lafeková, Križanová, Kudlová, Mečiarová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:24.31
3 328 Diňová, Kuczik, Devaldová, Fotulová Diňová, Kuczik, Devaldová, Fotulová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:26.84
4 304 Remišová, Šmehílová, Paulínyová, Comová Remišová, Šmehílová, Paulínyová, Comová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:27.13
5 199 Kolocsicsová, Kusyová, Tomanová, Prohácková Kolocsicsová, Kusyová, Tomanová, Prohácková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:28.40
6 244 Janeková, Zelenáková, Štrpková, Mišovičová Janeková, Zelenáková, Štrpková, Mišovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:29.30
7 Tamasiová, Tokárová, Barnáková, Dunajská Tamasiová, Tokárová, Barnáková, Dunajská AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 2:39.60
327 Devaldová, Ongáľová, Špakovská, Mikušova Devaldová, Ongáľová, Špakovská, Mikušova AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNF
Celkom 8 pretekárov