<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

200 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.6.2018 - 12:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.93 0.180
2 85 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.45 0.190
3 154 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.82 0.156
4 169 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.06 0.188
5 55 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.45 0.201
6 137 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 24.81 0.210
7 29 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 26.04 0.247
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.6.2018 - 12:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.55 0.224
2 156 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.48 0.211
3 84 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 24.08 0.197
4 18 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.75 0.195
5 167 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.98 0.180
6 160 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.13 0.224
82 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNF 0.194
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 24.6.2018 - 12:40) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.79 0.174
2 139 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 22.90 0.211
3 152 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.72 0.188
4 62 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 24.28 0.185
5 146 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.17 0.224
6 12 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.39 0.201
75 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 24.6.2018 - 12:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.06 0.228
2 32 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.78 0.204
3 42 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.79 0.177
4 89 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 24.32 0.194
5 172 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 26.27 0.199
72 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
168 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 24.6.2018 - 12:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.36 0.177
2 135 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 23.39 0.234
3 115 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.07 0.228
4 155 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.54 0.191
5 45 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.68 0.225
6 11 Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.92 0.168
7 178 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 25.90 0.194
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 24.6.2018 - 12:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.40 0.178
2 93 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 23.65 0.165
3 16 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.74 0.211
4 55 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 24.32 0.245
5 157 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.46 0.216
170 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.93 0.180
2 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.40 0.178
3 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.55 0.224
4 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.79 0.174
5 139 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 22.90 0.211
6 150 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.06 0.228
7 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.36 0.177
8 135 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 23.39 0.234
9 85 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.45 0.190
10 156 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.48 0.211
11 93 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 23.65 0.165
12 152 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.72 0.188
13 16 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.74 0.211
14 32 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.78 0.204
15 42 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.79 0.177
16 154 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.82 0.156
17 169 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.06 0.188
18 115 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.07 0.228
19 84 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 24.08 0.197
20 62 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 24.28 0.185
21 89 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 24.32 0.194
21 55 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 24.32 0.245
23 55 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.45 0.201
24 157 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.46 0.216
25 155 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.54 0.191
26 45 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.68 0.225
27 18 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.75 0.195
28 137 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 24.81 0.210
29 11 Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.92 0.168
30 167 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.98 0.180
31 160 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.13 0.224
32 146 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.17 0.224
33 12 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.39 0.201
34 178 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 25.90 0.194
35 29 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 26.04 0.247
36 172 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 26.27 0.199
82 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNF 0.194
75 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
72 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
168 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
170 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS

200 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.51 0.251
2 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.27 0.198
3 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.43 0.222
4 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.90 0.198
5 139 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 22.94 0.201
6 150 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 23.13 0.188
7 135 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 23.49 0.231
8 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.55 0.263
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.6.2018 - 12:20) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 290 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.73 0.216
2 200 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.00 0.300
3 288 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.33 0.234
4 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.29 0.198
5 231 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.31 0.268
6 199 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.89 0.190
7 272 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 28.78 0.224
8 304 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 30.21 0.281
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.6.2018 - 12:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.64 0.254
2 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.75 0.184
3 249 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 26.63 0.138
4 289 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.28 0.270
5 194 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 28.38 0.262
301 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 1 DNS
237 Petrášová JuliánaPetrášová Juliána 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNF 0.328
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 24.6.2018 - 12:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.70 0.283
2 226 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.61 0.178
3 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 6 26.92 0.324
4 193 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.61 0.224
5 276 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 27.71 0.285
6 284 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.89 0.192
7 305 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 28.19 0.184
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 24.6.2018 - 12:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.67 0.258
2 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 26.01 0.191
3 303 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 27.15 0.212
4 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 27.68 0.192
5 328 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.88 0.194
6 344 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 28.89 0.296
7 250 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.56 0.177
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 24.6.2018 - 12:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.10 0.269
2 333 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.07 0.263
3 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.30 0.236
4 191 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 27.63 0.285
5 203 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.33 0.245
6 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.55 0.308
7 208 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 30.52 0.280
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.64 0.254
2 347 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.67 0.258
3 293 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.70 0.283
4 290 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.73 0.216
5 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.75 0.184
6 200 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.00 0.300
7 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 26.01 0.191
8 227 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.10 0.269
9 288 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.33 0.234
10 226 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.61 0.178
11 249 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 26.63 0.138
12 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 6 26.92 0.324
13 333 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.07 0.263
14 303 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 27.15 0.212
15 289 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.28 0.270
16 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.29 0.198
17 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.30 0.236
18 231 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.31 0.268
19 193 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.61 0.224
20 191 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 27.63 0.285
21 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 27.68 0.192
22 276 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 27.71 0.285
23 328 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.88 0.194
24 199 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.89 0.190
24 284 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.89 0.192
26 305 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 28.19 0.184
27 203 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.33 0.245
28 194 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 28.38 0.262
29 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.55 0.308
30 272 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 28.78 0.224
31 344 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 28.89 0.296
32 250 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.56 0.177
33 304 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 30.21 0.281
34 208 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 30.52 0.280
301 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 1 DNS
237 Petrášová JuliánaPetrášová Juliána 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNF 0.328

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.68 0.170
2 290 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.76 0.265
3 347 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.22 0.178
4 293 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.29 0.189
5 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 25.75 0.200
6 227 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.89 0.189
7 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 26.11 0.251
8 200 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.14 0.123
Celkom 8 pretekárov