<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 23.6.2018 - 13:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 14.64 0.169
2 283 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.99 0.147
3 296 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 15.72 0.198
4 207 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.81 0.158
5 352 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.91 0.178
6 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.43 0.125
7 335 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 16.80 0.158
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 23.6.2018 - 13:31) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 333 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.75 0.144
2 338 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 14.99 0.198
3 287 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.00 0.178
4 316 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.92 0.154
5 304 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 3 17.15 0.165
297 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 23.6.2018 - 13:32) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.48 0.190
2 233 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 15.61 0.159
3 291 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.64 0.279
4 224 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 16.31 0.229
5 270 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 16.42 0.214
6 198 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.37 0.128
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 14.64 0.169
2 333 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.75 0.144
3 283 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.99 0.147
3 338 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 14.99 0.198
5 287 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.00 0.178
6 257 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.48 0.190
7 233 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 15.61 0.159
8 291 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.64 0.279
9 296 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 15.72 0.198
10 207 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.81 0.158
11 352 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.91 0.178
12 316 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.92 0.154
13 224 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 16.31 0.229
14 270 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 16.42 0.214
15 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.43 0.125
16 335 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 16.80 0.158
17 304 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 3 17.15 0.165
18 198 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.37 0.128
297 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 DNS

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 14.38 0.187
2 338 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 14.67 0.259
3 333 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.70 0.192
4 283 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.02 0.157
5 287 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 15.02 0.144
6 291 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.77 0.216
7 257 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.78 0.196
8 233 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 16.01 0.177
Celkom 8 pretekárov