<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 23.6.2018 - 15:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.18 0.198
2 28 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.42 0.188
3 154 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.52 0.174
4 91 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 11.77 0.258
5 161 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.03 0.155
6 72 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.29 0.202
7 170 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.72 0.167
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 23.6.2018 - 15:20) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.09 0.168
2 184 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.66 0.178
3 83 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.75 0.199
4 45 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.92 0.189
5 31 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 12.34 0.256
75 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
152 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ
Poznámky:
162/8
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 23.6.2018 - 15:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.37 0.136
2 156 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.70 0.165
3 54 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.91 0.187
4 55 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.17 0.196
5 18 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.34 0.200
6 80 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.45 0.219
7 133 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 12.60 0.158
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 23.6.2018 - 15:20) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.26 0.254
2 155 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.86 0.189
3 117 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.88 0.164
4 55 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.89 0.155
5 162 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.17 0.178
6 12 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.18 0.198
7 178 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.71 0.199
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 23.6.2018 - 15:20) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.47 0.199
2 42 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.63 0.200
3 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.73 0.201
4 11 Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.75 0.158
5 71 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.95 0.188
6 157 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.43 0.166
7 153 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.55 0.178
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 23.6.2018 - 15:20) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 11.51 0.254
2 93 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 11.73 0.214
3 84 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.77 0.198
4 168 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.80 0.199
5 179 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 12.40 0.214
6 78 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.67 0.178
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.09 0.168
2 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.18 0.198
3 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.26 0.254
4 82 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.37 0.136
5 28 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.42 0.188
6 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.47 0.199
7 85 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 11.51 0.254
8 154 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.52 0.174
9 42 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.63 0.200
10 184 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.66 0.178
11 156 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.70 0.165
12 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.73 0.201
12 93 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 11.73 0.214
14 83 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.75 0.199
14 11 Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.75 0.158
16 91 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 11.77 0.258
16 84 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.77 0.198
18 168 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.80 0.199
19 155 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.86 0.189
20 117 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.88 0.164
21 55 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.89 0.155
22 54 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.91 0.187
23 45 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.92 0.189
24 71 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.95 0.188
25 161 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.03 0.155
26 55 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.17 0.196
26 162 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.17 0.178
28 12 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.18 0.198
29 72 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.29 0.202
30 31 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 12.34 0.256
30 18 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.34 0.200
32 179 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 12.40 0.214
33 157 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.43 0.166
34 80 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.45 0.219
35 153 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.55 0.178
36 133 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 12.60 0.158
37 78 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.67 0.178
38 178 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.71 0.199
39 170 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.72 0.167
75 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
152 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 16:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.09 0.178
2 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.15 0.196
3 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.35 0.178
4 82 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.41 0.201
5 28 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.47 0.156
6 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.55 0.206
7 154 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.62 0.188
8 85 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 11.70 0.199
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 23.6.2018 - 15:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.44 0.174
2 320 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.10 0.165
3 303 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 13.67 0.144
4 267 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 13.69 0.157
5 344 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 13.72 0.187
6 246 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.67 0.189
7 350 Ondrušková MartinaOndrušková Martina 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 15.48 0.189
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 23.6.2018 - 15:02) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.59 0.372
2 265 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 13.12 0.166
3 249 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.42 0.187
4 353 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.80 0.196
5 253 Beňová BarbaraBeňová Barbara 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.87 0.229
6 194 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.92 0.226
7 208 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.69 0.214
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 23.6.2018 - 15:04) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.95 0.259
2 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.00 0.168
3 340 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 13.29 0.237
4 325 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.40 0.159
5 358 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 13.58 0.258
6 244 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.62 0.250
7 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 13.78 0.199
8 272 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 14.26 0.230
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 23.6.2018 - 15:08) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 12.76 0.198
2 333 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.18 0.214
3 199 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.27 0.188
4 192 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 13.60 0.215
5 203 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.73 0.254
6 189 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 7 14.02 0.179
7 250 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.32 0.263
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 23.6.2018 - 15:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 318 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.74 0.167
2 191 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.26 0.146
3 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.28 0.189
4 328 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.59 0.117
5 190 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 13.72 0.203
6 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.84 0.243
7 204 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.88 0.240
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.44 0.174
2 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.59 0.372
3 318 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.74 0.167
4 211 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 12.76 0.198
5 288 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.95 0.259
6 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.00 0.168
7 320 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.10 0.165
8 265 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 13.12 0.166
9 333 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.18 0.214
10 191 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.26 0.146
11 199 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.27 0.188
12 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.28 0.189
13 340 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 13.29 0.237
14 325 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.40 0.159
15 249 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.42 0.187
16 358 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 13.58 0.258
17 328 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.59 0.117
18 192 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 13.60 0.215
19 244 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.62 0.250
20 303 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 13.67 0.144
21 267 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 13.69 0.157
22 344 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 13.72 0.187
22 190 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 13.72 0.203
24 203 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.73 0.254
25 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 13.78 0.199
26 353 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.80 0.196
27 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.84 0.243
28 253 Beňová BarbaraBeňová Barbara 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.87 0.229
29 204 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.88 0.240
30 194 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.92 0.226
31 189 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 7 14.02 0.179
32 272 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 14.26 0.230
33 250 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.32 0.263
34 246 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.67 0.189
35 208 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.69 0.214
36 350 Ondrušková MartinaOndrušková Martina 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 15.48 0.189

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 16:35) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.08 0.170
2 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.37 0.179
3 318 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.65 0.247
4 211 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 12.67 0.172
5 288 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.71 0.203
6 320 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.90 0.234
7 265 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 13.13 0.204
8 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.17 0.151
Celkom 8 pretekárov