<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:50.26 0.309
2 139 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 0:51.12 0.215
3 32 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 0:51.56 0.284
4 169 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:51.58 0.223
5 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:52.62 0.337
7 99 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 0:53.12 0.204
8 55 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 0:54.53 0.436
150 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.350
Poznámky:
163/3
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:52.82 0.335
2 89 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 0:53.94 0.231
3 38 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.22 0.235
4 181 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:54.41 0.204
5 115 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:54.67 0.250
6 142 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 0:55.19 0.284
7 62 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 0:55.86 0.336
8 160 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:57.92 0.364
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 23.6.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.00 0.300
2 20 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:54.42 0.258
3 167 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:54.86 0.305
4 146 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:57.07 0.265
5 97 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 0:58.42 0.327
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:50.26 0.309
2 139 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 0:51.12 0.215
3 32 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 0:51.56 0.284
4 169 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:51.58 0.223
5 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:52.62 0.337
6 16 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:52.82 0.335
7 99 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 0:53.12 0.204
8 89 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 0:53.94 0.231
9 35 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.00 0.300
10 38 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.22 0.235
11 181 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:54.41 0.204
12 20 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:54.42 0.258
13 55 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 0:54.53 0.436
14 115 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:54.67 0.250
15 167 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:54.86 0.305
16 142 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 0:55.19 0.284
17 62 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 0:55.86 0.336
18 146 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:57.07 0.265
19 160 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:57.92 0.364
20 97 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 0:58.42 0.327
150 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.350

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.78 0.189
2 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 0:58.50 0.179
3 227 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.97 0.255
4 200 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:59.27 0.245
5 226 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:01.15 0.215
6 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 1:01.42 0.241
7 289 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:01.73 0.182
8 315 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 1:02.04 0.235
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 14:27) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 1:03.51 0.338
2 263 Juricová Žofia AnnaJuricová Žofia Anna 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 1:04.32 0.208
3 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.18 0.269
4 310 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:06.85 0.265
5 276 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:08.95 0.271
6 234 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 1:12.84 0.248
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 23.6.2018 - 14:29) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:02.77 0.254
2 355 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:09.23 0.244
297 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.78 0.189
2 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 0:58.50 0.179
3 227 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.97 0.255
4 200 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:59.27 0.245
5 226 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:01.15 0.215
6 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 1:01.42 0.241
7 289 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:01.73 0.182
8 315 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 1:02.04 0.235
9 193 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:02.77 0.254
10 276 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 1:03.51 0.338
11 263 Juricová Žofia AnnaJuricová Žofia Anna 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 1:04.32 0.208
12 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.18 0.269
13 310 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:06.85 0.265
14 276 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:08.95 0.271
15 355 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:09.23 0.244
16 234 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 1:12.84 0.248
297 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS