<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 165170175180184188192195200205210
1 128 Andu NuhAndu Nuh
QatarQatar
99 99 12 205 ---oooooooxxx
2 158 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 11 184 -ooooxxx
3 90 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 9 180 -oxxooxxx
4 102 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 5 180 xoxxoxoxoxxx
5 44 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 1 175 xoooxxx
6 60 Grieš MatúšGrieš Matúš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
02 02 4 175 ooxxoxx
7 148 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 7 175 oxoxxoxxx
8 70 Ďuračka JozefĎuračka Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 6 170 xooxxx
9 36 Bleščák TomášBleščák Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 3 170 oxoxxx
10 83 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 8 165 ox-
6 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 10 DNS
133 Sňahničan MatejSňahničan Matej
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 2 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155159163167170173176178
1 273 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 9 159 -oooxxx
2 254 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 159 -xoooxxx
3 323 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 155 oooxxx
4 320 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 6 155 ooxoxxx
5 216 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 2 155 xxooxxoxxx
6 228 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 150 ooxxx
7 192 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 5 150 oxoxxx
8 322 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 150 xoxoxxx
9 340 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 4 150 xoxxoxxx
Celkom 9 pretekárov