<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 19 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 17 17.36 16,8616,3816,4916,8616,0817,3017,36
2 7 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 16 15.22 13,3514,8714,5114,8715,2214,91x
3 67 Ruman RomanRuman Roman
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
01 01 12 14.26 13,46x14,1914,1913,9814,2613,93
4 63 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 15 14.20 13,4913,8514,2014,20x13,69x
5 107 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 14 13.73 12,2113,3912,3913,3913,21x13,73
6 127 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 10 13.18 xx12,1312,13x13,18x
7 31 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
02 02 13 12.24 10,7411,9611,8611,9612,1312,2411,93
8 111 Soloninka SamuelSoloninka Samuel
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 1 11.90 x11,2811,5111,5111,73x11,90
9 34 Kozár MartinKozár Martin
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
01 01 11 11.21 10,0210,9111,2111,21
10 124 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 7 11.01 10,88x11,0111,01
11 141 Prokein JozefProkein Jozef
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 2 10.46 09,9309,8410,4610,46
12 113 Gabriel ŠtefanGabriel Štefan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 5 10.11 09,0409,8110,1110,11
13 173 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 6 09.66 09,0109,6608,9809,66
14 77 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 09.65 09,6309,6509,65
15 145 Kaliňák PeterKaliňák Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 4 09.43 08,9009,43x09,43
16 171 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 3 09.41 09,4109,1708,9609,41
17 105 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 9 09.37 09,37x09,37
Celkom 17 pretekárov