<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 24.6.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:58.12 0.247
2 119 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.82 0.198
3 179 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 0:59.15 0.200
4 78 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:59.90 0.165
5 68 Šimek ErikŠimek Erik 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 1:00.29 0.254
6 87 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 1:02.23 0.220
20 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF 0.187
165 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 DQ 0.201
Poznámky:
168/7a
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 24.6.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:01.25 0.188
2 17 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:06.49 0.254
3 151 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:11.30 0.236
47 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DQ 0.222
Poznámky:
163/3
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:58.12 0.247
2 119 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.82 0.198
3 179 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 0:59.15 0.200
4 78 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:59.90 0.165
5 68 Šimek ErikŠimek Erik 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 1:00.29 0.254
6 153 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:01.25 0.188
7 87 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 1:02.23 0.220
8 17 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:06.49 0.254
9 151 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:11.30 0.236
20 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF 0.187
165 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 DQ 0.201
47 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DQ 0.222