<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 1:57.83
2 26 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:59.48
3 17 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:00.53
4 174 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:01.90
5 116 Laktiš JakubLaktiš Jakub 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:06.48
6 180 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:07.25
7 142 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:09.70
8 144 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:13.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 147 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:10.62
2 176 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.75
3 76 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:14.16
4 52 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:16.75
5 132 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:24.05
6 134 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:25.00
61 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 DNS
29 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 DQ
Poznámky:
163/3
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 23.6.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 2:11.11
2 187 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 2:18.37
3 17 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:18.83
4 188 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 2:29.29
72 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ
Poznámky:
163/3
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 1:57.83
2 26 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:59.48
3 17 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:00.53
4 174 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:01.90
5 116 Laktiš JakubLaktiš Jakub 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:06.48
6 180 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:07.25
7 142 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:09.70
8 147 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:10.62
9 33 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 2:11.11
10 144 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:13.11
11 176 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.75
12 76 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:14.16
13 52 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:16.75
14 187 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 2:18.37
15 17 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:18.83
16 132 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:24.05
17 134 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:25.00
18 188 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 2:29.29
61 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 DNS
29 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 DQ
72 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:19.35
2 354 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:23.31
3 261 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:26.15
4 217 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:27.82
5 259 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:29.79
6 252 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 02 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:35.24
7 218 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:40.50
315 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:30.17
2 243 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:31.26
3 260 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:34.02
4 264 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 2:34.18
5 279 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 2:34.28
6 356 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:35.00
7 309 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:36.25
266 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 23.6.2018 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 341 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 2:38.28
2 337 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:38.46
3 212 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:42.48
4 299 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:43.55
5 295 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 2:45.77
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:19.35
2 354 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:23.31
3 261 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:26.15
4 217 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:27.82
5 259 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:29.79
6 204 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:30.17
7 243 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:31.26
8 260 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:34.02
9 264 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 2:34.18
10 279 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 2:34.28
11 356 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:35.00
12 252 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 02 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:35.24
13 309 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:36.25
14 341 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 2:38.28
15 337 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:38.46
16 218 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:40.50
17 212 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:42.48
18 299 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:43.55
19 295 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 2:45.77
315 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
266 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS