<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva a finále najmladšieho žiactva

Martin (12. 9. 2021)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 12.9.2021 - 10:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.17 QA
2 95 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.66 qA
3 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.28 qB
4 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.28 qB
5 87 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.50
6 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 09.65
7 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.21
8 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.51
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 12.9.2021 - 10:50) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.19 QA
2 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 08.92 qA
3 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.12 qB
4 58 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 09.38 qB
5 116 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.64
6 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.14
7 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 10.14
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 12.9.2021 - 10:50) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.32 QA
2 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.00 qB
3 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.20 qB
4 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.40
5 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.44
6 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.99
7 88 Jahôdka LucasJahôdka Lucas 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 10.24
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 12.9.2021 - 10:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 07.91 QA
2 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 08.16 qA
3 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.50 qA
4 81 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 09.20 qB
5 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 09.38 qB
6 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.88
7 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 10.03
Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 07.91 QA
2 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 08.16 qA
3 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.17 QA
4 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.19 QA
5 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.32 QA
6 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.50 qA
7 95 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.66 qA
8 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 08.92 qA
9 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.00 qB
10 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.12 qB
11 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.20 qB
11 81 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 09.20 qB
13 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.28 qB
13 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.28 qB
15 58 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 09.38 qB
15 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 09.38 qB
17 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.40
18 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.44
19 87 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.50
20 116 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.64
21 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 09.65
22 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.88
23 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.99
24 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 10.03
25 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.14
25 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 10.14
27 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.21
28 88 Jahôdka LucasJahôdka Lucas 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 10.24
29 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.51
Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 12.9.2021 - 12:15) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.92 11.00
2 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 07.98 9.00
3 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 08.02 8.00
4 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 08.13 7.00
5 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 08.21 6.00
6 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 SB 08.34 5.00
7 95 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 SB 08.56 4.00
8 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 SB 08.83 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 12.9.2021 - 12:15) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 SB 08.84 2.00
2 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 08.85 1.00
3 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 09.04
4 81 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 SB 09.18
5 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 SB 09.20
6 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.32
7 58 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 SB 09.33
8 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.77
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 12.9.2021 - 12:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 SB 08.34 10.00
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 SB 08.34 10.00
3 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 08.37 8.00
4 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 SB 08.42 6.50
5 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 SB 08.42 6.50
6 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 08.47 5.00
7 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 08.53 4.00
8 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 08.54 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 12.9.2021 - 12:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 SB 08.58 2.00
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 08.60 1.00
3 5 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.63
4 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 SB 08.69
5 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.74
6 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 08.86
7 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 08.87
8 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.96
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 12.9.2021 - 11:05) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.35 qA
2 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.71 qB
3 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 08.72 qB
4 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 09.03
5 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.42
6 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.56
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 12.9.2021 - 11:05) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.46 qA
2 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 08.74 qB
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.95
4 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.03
5 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 09.24
6 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.35
7 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 09.46
8 Dubcová VeronikaDubcová Veronika 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 09.96
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 12.9.2021 - 11:05) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.49 qA
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.10
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.25
4 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.50
5 Hrubá AlexandraHrubá Alexandra 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 09.59
6 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.99
7 50 Mahdoňová EmmaMahdoňová Emma 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.65
8 Benková LauraBenková Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.69
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 12.9.2021 - 11:05) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 08.45 qA
2 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.74 qB
3 Suchánova NelaSuchánova Nela 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 08.90
4 Adámeková ElaAdámeková Ela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 PB 09.35
5 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.63
6 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 09.72
7 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.09
8 Veselková SoňaVeselková Soňa 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.22
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 12.9.2021 - 11:05) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 08.39 qA
2 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.79 qB
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 08.88
4 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 08.92
5 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.95
6 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 09.53
7 96 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.79
8 87 Klúčiková SandraKlúčiková Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.59
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 12.9.2021 - 11:05) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 08.51 qA
2 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.54 qA
3 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 09.05
4 32 Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.24
5 Dobáková MiaDobáková Mia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.42
6 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.45
7 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.60
8 74 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 10.05
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 12.9.2021 - 11:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.58 qB
2 5 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 08.61 qB
3 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.99
4 Ondrušková KláraOndrušková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 09.32
5 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 09.91
6 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.98
7 100 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 10.20
8 Bušovská VanesaBušovská Vanesa 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 10.88
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 12.9.2021 - 11:05) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 PB 08.51 qA
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.60 qB
3 116 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 09.02
4 Plošticová AlžbetaPlošticová Alžbeta 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 09.10
5 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.45
6 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 09.55
7 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.24
8 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.40
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 12.9.2021 - 11:05) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.10
2 62 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.26
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.35 qA
2 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 08.39 qA
3 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 08.45 qA
4 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.46 qA
5 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.49 qA
6 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 08.51 qA
6 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 PB 08.51 qA
8 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.54 qA
9 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.58 qB
10 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.60 qB
11 5 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 08.61 qB
12 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.71 qB
13 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 08.72 qB
14 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 08.74 qB
14 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.74 qB
16 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.79 qB
17 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 08.88
18 Suchánova NelaSuchánova Nela 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 08.90
19 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 08.92
20 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.95
20 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.95
22 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.99
23 116 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 09.02
24 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 09.03
24 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.03
26 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 09.05
27 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.10
27 Plošticová AlžbetaPlošticová Alžbeta 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 09.10
27 4 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.10
30 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 09.24
30 32 Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.24
32 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.25
33 62 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.26
34 Ondrušková KláraOndrušková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 09.32
35 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.35
35 Adámeková ElaAdámeková Ela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 PB 09.35
37 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.42
37 Dobáková MiaDobáková Mia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.42
39 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.45
39 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.45
41 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 09.46
42 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.50
43 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 09.53
44 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 09.55
45 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.56
46 Hrubá AlexandraHrubá Alexandra 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 09.59
47 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.60
48 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.63
49 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 09.72
50 96 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.79
51 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 09.91
52 Dubcová VeronikaDubcová Veronika 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 09.96
53 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.98
54 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.99
55 74 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 10.05
56 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.09
57 100 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 10.20
58 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.24
59 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.40
60 87 Klúčiková SandraKlúčiková Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.59
61 50 Mahdoňová EmmaMahdoňová Emma 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.65
62 Benková LauraBenková Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.69
63 Bušovská VanesaBušovská Vanesa 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 10.88
64 Veselková SoňaVeselková Soňa 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.22

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 12.9.2021 - 10:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.50 QA
2 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 09.91 qB
3 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.93 qB
4 18 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 10.00 qB
5 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 12.55
6 Kútik KristiánKútik Kristián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 15.79
Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
Hluško MatúšHluško Matúš 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 12.9.2021 - 10:20) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.58 QA
2 58 Ďaďo MatejĎaďo Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 10.04
3 65 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 10.07
4 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.12
5 Hrivnák AdamHrivnák Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 11.01
6 Bobák RichardBobák Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 11.70
7 73 Petráš MartinPetráš Martin 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 11.83
8 Kútik AdriánKútik Adrián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 13.43
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 12.9.2021 - 10:20) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.50 QA
2 32 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.62 qA
3 Pecník LukášPecník Lukáš 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.65 qA
4 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.90 qB
5 Kubina DanielKubina Daniel 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 10.26
6 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.32
7 Dibdiak ĽubomírDibdiak Ľubomír 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 11.63
Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 12.9.2021 - 10:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 08.84 QA
2 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 09.60 qA
3 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.81 qA
4 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.88 qB
5 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 09.91 qB
6 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 09.93 qB
7 Klocok MartinKlocok Martin 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.01 qB
8 Belorid MatúšBelorid Matúš 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 10.40
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 08.84 QA
2 34 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.50 QA
2 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.50 QA
4 64 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.58 QA
5 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 09.60 qA
6 32 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.62 qA
7 Pecník LukášPecník Lukáš 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.65 qA
8 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.81 qA
9 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.88 qB
10 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.90 qB
11 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 09.91 qB
11 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 09.91 qB
13 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.93 qB
13 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 09.93 qB
15 18 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 10.00 qB
16 Klocok MartinKlocok Martin 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.01 qB
17 58 Ďaďo MatejĎaďo Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 10.04
18 65 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 10.07
19 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.12
20 Kubina DanielKubina Daniel 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 10.26
21 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.32
22 Belorid MatúšBelorid Matúš 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 10.40
23 Hrivnák AdamHrivnák Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 11.01
24 Dibdiak ĽubomírDibdiak Ľubomír 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 11.63
25 Bobák RichardBobák Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 11.70
26 73 Petráš MartinPetráš Martin 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 11.83
27 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 12.55
28 Kútik AdriánKútik Adrián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 13.43
29 Kútik KristiánKútik Kristián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 15.79
Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
Hluško MatúšHluško Matúš 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 DNS
Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 12.9.2021 - 12:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.93 11.00
2 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 SB 09.52 8.50
3 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.52 8.50
4 34 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.58 7.00
5 64 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.70 6.00
6 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.82 5.00
7 32 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.88 4.00
8 Pecník LukášPecník Lukáš 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.90 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 12.9.2021 - 12:05) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 SB 09.78 2.00
2 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 SB 09.81 1.00
3 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.92
4 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.00
5 18 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.05
6 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.07
7 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.10
8 Klocok MartinKlocok Martin 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.21
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 12.9.2021 - 12:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 08.55 11.00
2 87 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 SB 08.93 9.00
3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.93 8.00
4 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 SB 09.16 7.00
5 91 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.17 6.00
6 Musilová EmaMusilová Ema 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.56 5.00
7 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.70 4.00
8 96 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 09.95 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 12.9.2021 - 12:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.78 2.00
2 89 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 SB 09.86 1.00
3 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 09.87
4 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.89
5 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.94
6 12 Tkáčová TatianaTkáčová Tatiana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 SB 10.06
7 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 10.07
8 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.39
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 12.9.2021 - 10:35) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.87 qA
2 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.76 qB
3 88 Sikelová LilianSikelová Lilian 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.21
4 Tináková EliškaTináková Eliška 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 10.69
5 Páleniková OlíviaPáleniková Olívia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.11
6 Závoďančíková IvanaZávoďančíková Ivana 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 11.59
7 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 11.74
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 12.9.2021 - 10:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.01 qA
2 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 09.96 qB
3 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.44
4 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 10.70
5 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 11.23
6 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 11.54
7 Bakošová Nella SofiaBakošová Nella Sofia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.93
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 12.9.2021 - 10:35) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.30 qA
2 89 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 09.97 qB
3 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.13
4 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.75
5 Tarabová ZaraTarabová Zara 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.48
6 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 11.53
7 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 11.99
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 12.9.2021 - 10:35) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 09.12 qA
2 97 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.67 qB
3 12 Tkáčová TatianaTkáčová Tatiana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 PB 10.10 qB
4 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.73
5 15 Kravčíková LilianaKravčíková Liliana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 11.18
6 Michnová VieraMichnová Viera 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.54
Mrázová SabínaMrázová Sabína 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 12.9.2021 - 10:35) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Musilová EmaMusilová Ema 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.55 qA
2 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.74 qB
3 182 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 10.14
4 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 10.21
5 Jurná VivienJurná Vivien 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 10.35
6 13 Kravčíková JasmínaKravčíková Jasmína 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.70
7 Uličianska MiaUličianska Mia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 10.79
8 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.06
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 12.9.2021 - 10:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.83 qA
2 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 09.67 qA
3 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.12 qB
4 81 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.34
5 82 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 10.55
6 14 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 10.71
7 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 10.97
MS Budinská NinaBudinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 11.59
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 12.9.2021 - 10:35) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.60 qA
2 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 09.74 qB
3 Sviteková DáriaSviteková Dária 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 10.37
4 Kašperová ElaKašperová Ela 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.41
5 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 10.55
6 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.72
7 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 11.13
8 Vargová AnetaVargová Aneta 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 12.39
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.83 qA
2 87 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.87 qA
3 87 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.01 qA
4 91 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 09.12 qA
5 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.30 qA
6 Musilová EmaMusilová Ema 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.55 qA
7 96 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.60 qA
8 97 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.67 qB
8 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 09.67 qA
10 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.74 qB
10 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 09.74 qB
12 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.76 qB
13 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 09.96 qB
14 89 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 09.97 qB
15 12 Tkáčová TatianaTkáčová Tatiana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 PB 10.10 qB
16 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.12 qB
17 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.13
18 182 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 10.14
19 88 Sikelová LilianSikelová Lilian 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.21
19 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 10.21
21 81 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.34
22 Jurná VivienJurná Vivien 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 10.35
23 Sviteková DáriaSviteková Dária 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 10.37
24 Kašperová ElaKašperová Ela 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.41
25 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.44
26 82 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 10.55
26 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 10.55
28 Tináková EliškaTináková Eliška 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 10.69
29 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 10.70
29 13 Kravčíková JasmínaKravčíková Jasmína 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.70
31 14 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 10.71
32 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.72
33 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.73
34 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.75
35 Uličianska MiaUličianska Mia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 10.79
36 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 10.97
37 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.06
38 Páleniková OlíviaPáleniková Olívia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.11
39 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 11.13
40 15 Kravčíková LilianaKravčíková Liliana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 11.18
41 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 11.23
42 Tarabová ZaraTarabová Zara 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.48
43 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 11.53
44 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 11.54
44 Michnová VieraMichnová Viera 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.54
46 Závoďančíková IvanaZávoďančíková Ivana 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 11.59
46 Budinská NinaBudinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 11.59
48 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 11.74
49 Bakošová Nella SofiaBakošová Nella Sofia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.93
50 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 11.99
51 Vargová AnetaVargová Aneta 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 12.39
Mrázová SabínaMrázová Sabína 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 15:25) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 18.83 11.00
2 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 19.11 9.00
3 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 19.24 8.00
4 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 19.63 7.00
5 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 19.65 6.00
6 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 20.06 5.00
7 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 20.64 4.00
8 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 20.79 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 15:25) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 21.25 2.00
2 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.32 1.00
3 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 22.68
4 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 23.38
5 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 24.12
6 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.62
Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.9.2021 - 15:25) official Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.62
2 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 22.65
3 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 23.71
4 116 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 23.89
5 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.42
6 Jaš TimurJaš Timur 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 25.77
61 Tarac RamonTarac Ramon 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 18.83 11.00
2 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 19.11 9.00
3 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 19.24 8.00
4 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 19.63 7.00
5 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 19.65 6.00
6 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 20.06 5.00
7 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 20.64 4.00
8 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 20.79 3.00
9 95 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 21.25 2.00
10 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.32 1.00
11 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.62
12 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 22.65
13 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 22.68
14 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 23.38
15 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 23.71
16 116 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 23.89
17 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 24.12
18 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.42
19 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.62
20 Jaš TimurJaš Timur 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 25.77
Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 DNS
61 Tarac RamonTarac Ramon 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 15:40) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 19.62 11.00
2 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 19.71 9.00
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.21 8.00
4 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 20.30 7.00
5 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 20.73 5.00
6 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.75 4.00
7 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 20.80 3.00
8 83 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 21.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 15:40) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 20.55 6.00
2 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 21.25 2.00
3 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 21.26 0.50
4 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.26 0.50
5 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.56
6 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 21.67
7 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 21.75
8 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 21.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.9.2021 - 15:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 21.84
2 88 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 22.42
3 4 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 22.64
4 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 23.49
5 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 23.73
6 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 23.96
7 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 23.97
8 96 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 24.32
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.9.2021 - 15:40) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 22.69
2 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 22.74
3 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 23.00
4 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 PB 23.16
5 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 23.50
6 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 23.66
7 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 24.98
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.9.2021 - 15:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 22.86
2 32 Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 23.91
3 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 24.03
4 Verčimáková ViktóriaVerčimáková Viktória 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 PB 24.34
5 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 24.62
6 Bílková AlexandraBílková Alexandra 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 25.03
7 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 PB 25.08
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 12.9.2021 - 15:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harajdová DanielaHarajdová Daniela 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 23.20
2 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.26
3 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 24.34
4 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.34
5 60 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 25.25
6 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 26.58
Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 12.9.2021 - 15:40) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 23.68
2 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 24.26
3 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.46
4 Valjentová AlexandraValjentová Alexandra 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 8 24.82
5 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 25.47
6 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 PB 26.23
Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 12.9.2021 - 15:40) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Suchánova NelaSuchánova Nela 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 21.81
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.55
3 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 23.41
4 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 23.95
5 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 24.43
6 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.29
7 Bačeová LeonaBačeová Leona 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 26.76
8 Benková LauraBenková Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.98
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 19.62 11.00
2 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 19.71 9.00
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.21 8.00
4 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 20.30 7.00
5 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 20.55 6.00
6 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 20.73 5.00
7 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.75 4.00
8 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 20.80 3.00
9 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 21.25 2.00
10 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 21.26 0.50
10 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.26 0.50
12 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.56
13 83 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 21.65
14 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 21.67
15 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 21.75
16 Suchánova NelaSuchánova Nela 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 21.81
17 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 21.84
18 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 21.92
19 88 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 22.42
20 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.55
21 4 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 22.64
22 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 22.69
23 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 22.74
24 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 22.86
25 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 23.00
26 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 PB 23.16
27 Harajdová DanielaHarajdová Daniela 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 23.20
28 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 23.41
29 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 23.49
30 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 23.50
31 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 23.66
32 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 23.68
33 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 23.73
34 32 Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 23.91
35 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 23.95
36 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 23.96
37 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 23.97
38 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 24.03
39 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.26
39 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 24.26
41 96 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 24.32
42 Verčimáková ViktóriaVerčimáková Viktória 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 PB 24.34
42 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 24.34
42 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.34
45 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 24.43
46 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.46
47 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 24.62
48 Valjentová AlexandraValjentová Alexandra 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 8 24.82
49 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 24.98
50 Bílková AlexandraBílková Alexandra 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 25.03
51 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 PB 25.08
52 60 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 25.25
53 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.29
54 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 25.47
55 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 PB 26.23
56 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 26.58
57 Bačeová LeonaBačeová Leona 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 26.76
58 Benková LauraBenková Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.98
Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 DNS
Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 14:55) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 22.86 11.00
2 62 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 23.47 8.00
3 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 24.37 5.00
4 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 25.34 2.00
5 49 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 25.76
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 14:55) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohút MatejKohút Matej 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 25.17 3.00
2 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 25.39 1.00
3 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.54
4 Stejskal JergušStejskal Jerguš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 27.31
5 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 27.96
6 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 28.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.9.2021 - 14:55) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 23.28 9.00
2 Pecník LukášPecník Lukáš 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 23.89 7.00
3 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 24.09 6.00
4 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 24.91 4.00
5 Kubina DanielKubina Daniel 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.69
6 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 31.94
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 22.86 11.00
2 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 23.28 9.00
3 62 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 23.47 8.00
4 Pecník LukášPecník Lukáš 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 23.89 7.00
5 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 24.09 6.00
6 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 24.37 5.00
7 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 24.91 4.00
8 Kohút MatejKohút Matej 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 25.17 3.00
9 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 25.34 2.00
10 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 25.39 1.00
11 Kubina DanielKubina Daniel 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.69
12 49 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 25.76
13 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.54
14 Stejskal JergušStejskal Jerguš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 27.31
15 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 27.96
16 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 28.48
17 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 31.94
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 15:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.87 9.00
2 92 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 21.90 8.00
3 92 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 22.32 7.00
4 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 22.83 6.00
5 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 23.34 2.00
6 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 23.37 1.00
7 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 23.49
8 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.50
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 15:10) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kevešová SofiaKevešová Sofia 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 PB 23.26 5.00
2 116 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 23.32 3.00
3 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 24.11
4 116 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 24.86
5 Drmajová DianaDrmajová Diana 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 25.66
6 83 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 25.70
7 Blaščíková DorotaBlaščíková Dorota 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 PB 25.74
8 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 25.77
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.9.2021 - 15:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 21.18 11.00
2 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 23.30 4.00
3 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 26.08
4 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 26.90
5 Durilová DorotaDurilová Dorota 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 26.93
6 Blaščíková AdélkaBlaščíková Adélka 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 27.20
7 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 27.47
Sviteková DáriaSviteková Dária 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.9.2021 - 15:10) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocholpvá AlexandraKocholpvá Alexandra 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 23.84
2 Beránková EsterBeránková Ester 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 24.48
3 94 Kolačkovská LíviaKolačkovská Lívia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 25.42
4 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 26.21
5 Gajdošová NatáliaGajdošová Natália 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 26.23
6 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.30
7 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 27.19
8 Hrmová SabinaHrmová Sabina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 30.58
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 21.18 11.00
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.87 9.00
3 92 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 21.90 8.00
4 92 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 22.32 7.00
5 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 22.83 6.00
6 Kevešová SofiaKevešová Sofia 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 PB 23.26 5.00
7 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 23.30 4.00
8 116 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 23.32 3.00
9 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 23.34 2.00
10 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 23.37 1.00
11 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 23.49
12 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.50
13 Kocholpvá AlexandraKocholpvá Alexandra 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 23.84
14 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 24.11
15 Beránková EsterBeránková Ester 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 24.48
16 116 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 24.86
17 94 Kolačkovská LíviaKolačkovská Lívia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 25.42
18 Drmajová DianaDrmajová Diana 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 25.66
19 83 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 25.70
20 Blaščíková DorotaBlaščíková Dorota 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 PB 25.74
21 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 25.77
22 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 26.08
23 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 26.21
24 Gajdošová NatáliaGajdošová Natália 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 26.23
25 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.30
26 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 26.90
27 Durilová DorotaDurilová Dorota 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 26.93
28 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 27.19
29 Blaščíková AdélkaBlaščíková Adélka 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 27.20
30 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 27.47
31 Hrmová SabinaHrmová Sabina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 30.58
Sviteková DáriaSviteková Dária 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 40.36 11.00
2 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 43.34 9.00
3 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 44.42 8.00
4 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 44.68 7.00
5 64 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 46.58 6.00
6 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 47.05 5.00
Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 57.88 4.00
2 94 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 58.19 3.00
3 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 58.33 2.00
4 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 65.12 1.00
5 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 65.64
Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 40.36 11.00
2 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 43.34 9.00
3 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 44.42 8.00
4 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 44.68 7.00
5 64 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 46.58 6.00
6 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 47.05 5.00
7 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 57.88 4.00
8 94 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 58.19 3.00
9 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 58.33 2.00
10 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 65.12 1.00
11 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 65.64
Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 DNS
Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 44.74 11.00
2 22 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 45.60 8.00
3 19 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 47.92 7.00
4 18 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 49.02 6.00
5 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 49.66 5.00
6 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 50.08 4.00
7 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 50.27 2.00
8 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 53.27
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 45.10 9.00
2 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 50.83 1.00
3 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 51.58
4 Verčimáková ViktóriaVerčimáková Viktória 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 53.20
5 Kunová KatarínaKunová Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 53.30
6 Oravcová SofiaOravcová Sofia 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 53.46
Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.9.2021 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 51.02
2 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 52.16
3 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 55.70
4 Čížová LauraČížová Laura 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 57.45
Plošticová AlžbetaPlošticová Alžbeta 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 DNS
Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 DNS
Hrubá AlexandraHrubá Alexandra 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.9.2021 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 50.12 3.00
2 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 52.21
3 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 54.72
4 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 57.48
5 50 Mahdoňová EmmaMahdoňová Emma 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 62.11
Ondrušková KláraOndrušková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíziková EmilyBíziková Emily