<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva a finále najmladšieho žiactva

Martin (12. 9. 2021)

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 12.9.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 154 158 Body
1 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 17 PB 154 - o - o o o o xxx 11.00
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 15 PB 154 o o o o o xxo o xxx 9.00
3 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 19 150 - - o o o xxo xxx 8.00
4 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 18 145 - o o o o xxx 7.00
5= Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 SB 140 o o o o xxx 5.50
5= Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 16 140 - - o o xxx 5.50
7 Glevitzká LeilaGlevitzká Leila
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 11 PB 140 o o xo xo xxx 4.00
8 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 10 PB 135 o xxo xo xxx 3.00
9 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 12 130 o o xxx 2.00
10= 92 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 14 130 o xo xxx 0.50
10= Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 5 PB 130 o xo xxx 0.50
12 Harajdová DanielaHarajdová Daniela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 3 PB 130 xxo xxo xxx
13= Tóthova ZinaTóthova Zina
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 8 PB 125 o xxx
13= Oravcová SofiaOravcová Sofia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 6 PB 125 o xxx
15 Kleinová ZojaKleinová Zoja
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
07 07 4 PB 125 xxo xxx
Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 13 DNS
Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 9 DNS
Bouwhuis CharlotteBouwhuis Charlotte
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 1 NM xxx
Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 7 NM xxx
Celkom 19 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 12.9.2021 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 119 123 Body
1 Ivan TobiasIvan Tobias
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 7 PB 119 o o xxo o xxx 11.00
2 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 4 PB 119 o o o xo xxx 9.00
3 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 6 PB 115 o o o xxx 8.00
4= Obšajsník PavolObšajsník Pavol
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 2 PB 110 o o xxx 6.50
4= Kohút MatejKohút Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 1 PB 110 o o xxx 6.50
6 62 Kopček JakubKopček Jakub
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 3 PB 110 xo xo xxx 5.00
Kultan AndrejKultan Andrej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 5 DNS
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 12.9.2021 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100 105 110 114 118 122 125 128 130 Body
1 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 6 PB 128 - o o o o o o xxo xxx 11.00
2 97 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 8 122 - o o xo o xxo xxx 9.00
3 Revajova RomankaRevajova Romanka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 7 118 o o o o o xxx 8.00
4 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 4 PB 114 o xo o xo xxx 7.00
5 Drmajová DianaDrmajová Diana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 2 PB 105 o xo xxx 6.00
6 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 3 PB 100 xo xxx 5.00
Zajacová ViktóriaZajacová Viktória
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 5 DNS
Dimitriu MiaDimitriu Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 1 NM xxx
Celkom 8 pretekárov