<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva a finále najmladšieho žiactva

Martin (12. 9. 2021)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 12.9.2021 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 19 PB 542 -0.2 m/s 460  -0,50 479  -0,20 495  -0,60 495 456  -0,30 542  -0,20 11.00
2 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 20 535 -0.2 m/s 489  -0,70 526  -0,30 492  -0,50 526 510  -0,30 535  -0,20 9.00
3 61 Tarac RamonTarac Ramon
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 16 PB 504 -0.3 m/s 460  -0,20 456  -0,40 x 460 497  -0,10 504  -0,30 8.00
4 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 18 501 -0.1 m/s x 501  -0,10 x 501 x x 7.00
5 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 15 PB 491 -0.3 m/s 442  -0,50 449  -0,70 x 449 473  -0,50 491  -0,30 6.00
6 Turčan LukášTurčan Lukáš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
06 06 14 447 -0.2 m/s 437  -0,60 439  -0,50 418  -1,50 439 403  -0,60 447  -0,20 5.00
7 83 Povinský LubošPovinský Luboš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 13 PB 445 -0.5 m/s 445  -0,50 426  -0,70 345  -0,20 445 412  -0,40 - 4.00
8 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 12 436 -0.5 m/s 436  -0,50 426  -0,90 x 436 x 426  -0,50 3.00
9 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 1 PB 423 -0.1 m/s 423  -0,10 397  -0,40 423 2.00
10 Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 7 PB 421 -0.3 m/s 421  -0,30 403  -0,60 421 1.00
11 Turčan MatúšTurčan Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 11 391 -0.4 m/s 359  -0,50 391  -0,40 391
12 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 10 387 -0.5 m/s 376  -0,60 387  -0,50 387
13 81 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 9 338 -0.5 m/s 338  -0,50 330  -0,10 338
14 94 Konušík MatejKonušík Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 PB 332 -0.6 m/s 329  -0,30 332  -0,60 332
15 Jurga LeonardJurga Leonard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 3 PB 331 -0.5 m/s 331  -0,50 317  -0,40 331
16 Konušík JakubKonušík Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 4 PB 319 -0.5 m/s 319  -0,50 315  -0,10 319
17 Kollár DanielKollár Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8 304 -0.5 m/s 296  -0,90 304  -0,50 304
Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 17 NM x x -
92 Holma AlexHolma Alex
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 2 NM x x -
Ragula PatrikRagula Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 NM x x -
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 12.9.2021 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 34 497 -0.3 m/s 489  -0,30 485  -0,40 497  -0,30 497 493  -0,20 473  -0,10 11.00
2 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 29 PB 493 -0.1 m/s 493  -0,10 476  -0,50 480  -0,20 493 469  -0,50 477  -0,30 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 28 PB 485 -0.5 m/s 476  -0,30 476  -0,20 485  -0,50 485 471  -0,20 480  -0,70 8.00
4 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 33 479 -0.6 m/s x 448  -0,70 468  -0,30 468 479  -0,60 x 7.00
5 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 31 468 -0.5 m/s 427  -0,30 448  -0,90 466  -0,20 466 448  -0,90 468  -0,50 6.00
6 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 24 PB 460 -0.9 m/s 454  -0,20 426  -0,70 432  -0,60 454 427  -0,50 460  -0,90 5.00
7 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 32 459 -0.6 m/s 459  -0,60 459  -0,20 457  -0,20 459 x 450  -0,60 4.00
8 Horňáková TamaraHorňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 23 PB 456 -0.5 m/s 406  -0,80 436  -0,70 421  -0,20 436 456  -0,50 433  -0,30 3.00
9 5 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 22 424 -0.8 m/s 423  -0,20 424  -0,80 424 2.00
10 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 19 PB 419 -0.2 m/s 393  -0,80 419  -0,20 419 1.00
11 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 25 414 -0.2 m/s x 414  -0,20 414
12 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 26 409 -0.3 m/s 409  -0,30 406  -0,20 409
13 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 30 407 -0.8 m/s x 407  -0,80 407
14 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 10 PB 405 -0.3 m/s x 405  -0,30 405
15 Vyletelová LindaVyletelová Linda
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 16 PB 394 -0.2 m/s 394  -0,20 393  -0,20 394
16 Olejárová NatáliaOlejárová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 3 PB 386 -0.6 m/s 382  -0,50 386  -0,60 386
17 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 14 PB 369 -0.4 m/s 369  -0,40 x 369
18 116 Čížová VeronikaČížová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 17 367 -0.5 m/s 367  -0,50 366  -0,20 367
19 87 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 20 366 -0.3 m/s 358  -0,20 366  -0,30 366
20 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 15 350 -0.1 m/s 350  -0,10 347  -0,60 350
21 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 11 350 -0.5 m/s 323  -0,80 350  -0,50 350
22 Chlebeková NinaChlebeková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
10 10 2 PB 347 -0.3 m/s 342  -0,80 347  -0,30 347
23 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 21 346 -0.5 m/s 346  -0,50 x 346
24 Uličianska SoňaUličianska Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 13 335 -0.5 m/s 279  -0,10 335  -0,50 335
25 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8 PB 321 -0.9 m/s 308  -0,10 321  -0,90 321
26 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 5 PB 308 -0.5 m/s 308  -0,50 x 308
27 87 Klúčiková SandraKlúčiková Sandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 299 -0.2 m/s 296  -0,60 299  -0,20 299
28 Ovečková AnnaOvečková Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 7 PB 294 -0.2 m/s 294  -0,20 267  -0,20 294
29 Veselková SoňaVeselková Soňa
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
10 10 6 PB 271 -0.2 m/s 256  -0,90 271  -0,20 271
Šutarová KláraŠutarová Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 27 DNS
Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 1 NM x x -
Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 18 NM x x -
Paulínyová NatáliaPaulínyová Natália
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 4 NM x x -
Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 12 NM x x -
Celkom 34 pretekárov