<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva a finále najmladšieho žiactva

Martin (12. 9. 2021)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 12.9.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 1 PB 49.95 0.0 11.00
2 Lisko PavolLisko Pavol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 34 PB 40.53 0.0 9.00
3 Kubo ŠimonKubo Šimon
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 35 38.34 0.0 8.00
4 64 Pokorný MatejPokorný Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 33 36.43 0.0 7.00
5 49 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 32 34.23 0.0 6.00
6 40 Ignačák TomášIgnačák Tomáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 7 PB 33.45 0.0 5.00
7 Važan JakubVažan Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 13 PB 32.98 0.0 4.00
8 Ivan TobiasIvan Tobias
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 8 PB 31.55 0.0 3.00
9 Obšajsník PavolObšajsník Pavol
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 31 31.51 0.0 2.00
10 42 Cejzl IvanCejzl Ivan
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 26 PB 30.77 0.0 1.00
11 Storoška MichalStoroška Michal
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 28 30.37 0.0
12 16 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 6 PB 30.14 0.0
13 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 23 PB 28.58 0.0
14 Čierny SlavomírČierny Slavomír
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 2 PB 28.41 0.0
15 61 Zima FilipZima Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 30 28.40 0.0
16 19 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 27 27.18 0.0
17 95 Vvong MarcosVvong Marcos
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 14 PB 26.58 0.0
18 Vaško NoelVaško Noel
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 29 26.08 0.0
19 65 Hudec SamuelHudec Samuel
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 21 PB 25.38 0.0
20 Kačerík JurajKačerík Juraj
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 25 25.21 0.0
21 Reguli JakubReguli Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 18 PB 22.33 0.0
22 Kohút MatejKohút Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 24 21.25 0.0
23 Bobák RichardBobák Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 22 20.84 0.0
24 Stejskal JergušStejskal Jerguš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
13 13 15 PB 20.53 0.0
25 Podolec ViliamPodolec Viliam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 19 PB 20.41 0.0
26 58 Sojka MichalSojka Michal
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
12 12 12 PB 18.67 0.0
27 Daraboš TeoDaraboš Teo
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
12 12 3 PB 17.76 0.0
28 Styk FilipStyk Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 20 17.59 0.0
29 Dibdiak ĽubomírDibdiak Ľubomír
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 4 PB 16.50 0.0
30 Môcik MartinMôcik Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 11 PB 15.88 0.0
31 58 Ďaďo MatejĎaďo Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 17 15.46 0.0
32 Kútik KristiánKútik Kristián
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 10 PB 13.80 0.0
33 73 Petráš MartinPetráš Martin
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 16 12.83 0.0
34 Kútik AdriánKútik Adrián
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 9 PB 11.64 0.0
Hluško MatúšHluško Matúš
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
10 10 5 DNS 0.0
Celkom 35 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 12.9.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Pernická DominikaPernická Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
10 10 10 PB 35.70 0.0 11.00
2 Krajčiová NikolaKrajčiová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 25 PB 35.36 0.0 9.00
3 92 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 26 PB 34.45 0.0 8.00
4 Luptáková EliškaLuptáková Eliška
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 7 PB 27.55 0.0 7.00
5 Michalová AlicaMichalová Alica
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 21 PB 27.47 0.0 6.00
6 13 Kravčíková JasmínaKravčíková Jasmína
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
11 11 5 PB 25.60 0.0 5.00
7 Blaščíková DorotaBlaščíková Dorota
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 2 PB 22.26 0.0 4.00
8 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 18 PB 22.15 0.0 3.00
9 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 19 PB 21.99 0.0 2.00
10 Kánová MichaelaKánová Michaela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 20 21.36 0.0 1.00
11 Páleniková OlíviaPáleniková Olívia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 9 PB 20.26 0.0
12 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 23 19.66 0.0
13 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 24 18.53 0.0
14 15 Kravčíková LilianaKravčíková Liliana
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
13 13 6 PB 17.10 0.0
15 96 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 17 16.86 0.0
16 Tináková EliškaTináková Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 12 PB 15.46 0.0
17 5 Homolová SaraHomolová Sara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 15 PB 14.96 0.0
18 Závoďančíková IvanaZávoďančíková Ivana
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 22 14.82 0.0
19 Tarabová ZaraTarabová Zara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 11 PB 13.01 0.0
20 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 14 PB 12.94 0.0
21 12 Tkáčová TatianaTkáčová Tatiana
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
13 13 13 PB 12.78 0.0
22 Bakošová Nella SofiaBakošová Nella Sofia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 1 PB 12.66 0.0
23 Horňáková NelkaHorňáková Nelka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 16 12.18 0.0
24 Kašperová ElaKašperová Ela
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
12 12 4 PB 11.78 0.0
MS Budinská NinaBudinská Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 3 PB 11.69 0.0
Mrázová SabínaMrázová Sabína
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
10 10 8 DNS 0.0
Celkom 26 pretekárov