<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva a finále najmladšieho žiactva

Martin (12. 9. 2021)

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci

(ne, 12.9.2021 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tuška, Pecník, Schmidtmayer, Krchňavý Tuška, Pecník, Schmidtmayer, Krchňavý AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 37.68 11.00
2 34 Ďurica, Cejzl, Sedláček, Zima Ďurica, Cejzl, Sedláček, Zima BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 39.86 9.00
3 Daraboš, Daraboš, Hvorka, Kubo Daraboš, Daraboš, Hvorka, Kubo CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 42.10 8.00
4 Bobák, Klocok, Styk, Šidlovský Bobák, Klocok, Styk, Šidlovský AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 43.70 7.00
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Androvičová, Horňáková, Ambružová, Tarabová Androvičová, Horňáková, Ambružová, Tarabová CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 37.62 11.00
2 Durilová, Kolačkovská, Bindzárová, Sojková Durilová, Kolačkovská, Bindzárová, Sojková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 40.09 5.00
3 Rybanská, Uličianska, Štúriková, Zacharovská Rybanská, Uličianska, Štúriková, Zacharovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 41.03 2.00
4 87 Húsenicová, Kurimská, Revajova, Sitáriková Húsenicová, Kurimská, Revajova, Sitáriková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 42.21 1.00
5 Miklová, Tináková, Žbirková, Páleniková Miklová, Tináková, Žbirková, Páleniková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 42.71
6 Závoďančíková, Sporková, Vargová, Gajdošová Závoďančíková, Sporková, Vargová, Gajdošová TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 45.22
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Šatková, Drmajová, Tománková, Michalová Šatková, Drmajová, Tománková, Michalová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 38.49 9.00
2 116 Schmidtmayerová, Rosputinská, Musilová, Jarabová Schmidtmayerová, Rosputinská, Musilová, Jarabová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 39.39 8.00
3 89 Glázerová, Jelžová, Štangová, Tonhajzerová Glázerová, Jelžová, Štangová, Tonhajzerová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 39.42 7.00
4 Kevešová, Kubalová, Dvorštiaková, Kocholpvá Kevešová, Kubalová, Dvorštiaková, Kocholpvá AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 39.96 6.00
5 Novysedláková, Lukáčová, Kánová, Hellebrandt Novysedláková, Lukáčová, Kánová, Hellebrandt AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 40.21 4.00
6 98 Jergelová, Giertlová, Luptáková, Hudecová Jergelová, Giertlová, Luptáková, Hudecová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 40.68 3.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Androvičová, Horňáková, Ambružová, Tarabová Androvičová, Horňáková, Ambružová, Tarabová CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 37.62 11.00
2 182 Šatková, Drmajová, Tománková, Michalová Šatková, Drmajová, Tománková, Michalová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 38.49 9.00
3 116 Schmidtmayerová, Rosputinská, Musilová, Jarabová Schmidtmayerová, Rosputinská, Musilová, Jarabová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 39.39 8.00
4 89 Glázerová, Jelžová, Štangová, Tonhajzerová Glázerová, Jelžová, Štangová, Tonhajzerová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 39.42 7.00
5 Kevešová, Kubalová, Dvorštiaková, Kocholpvá Kevešová, Kubalová, Dvorštiaková, Kocholpvá AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 39.96 6.00
6 Durilová, Kolačkovská, Bindzárová, Sojková Durilová, Kolačkovská, Bindzárová, Sojková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 40.09 5.00
7 Novysedláková, Lukáčová, Kánová, Hellebrandt Novysedláková, Lukáčová, Kánová, Hellebrandt AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 40.21 4.00
8 98 Jergelová, Giertlová, Luptáková, Hudecová Jergelová, Giertlová, Luptáková, Hudecová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 40.68 3.00
9 Rybanská, Uličianska, Štúriková, Zacharovská Rybanská, Uličianska, Štúriková, Zacharovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 41.03 2.00
10 87 Húsenicová, Kurimská, Revajova, Sitáriková Húsenicová, Kurimská, Revajova, Sitáriková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 42.21 1.00
11 Miklová, Tináková, Žbirková, Páleniková Miklová, Tináková, Žbirková, Páleniková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 42.71
12 Závoďančíková, Sporková, Vargová, Gajdošová Závoďančíková, Sporková, Vargová, Gajdošová TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 45.22