<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva a finále najmladšieho žiactva

Martin (12. 9. 2021)

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 12.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 21 30.94 x 25.63 x 25.63 30.94 24.39 11.00
2 Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 17 PB 29.58 21.34 22.82 29.58 29.58 23.07 24.71 9.00
3 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
06 06 20 PB 28.31 15.82 25.06 x 25.06 26.15 28.31 8.00
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 14 PB 25.43 25.43 23.79 23.14 25.43 22.21 20.69 7.00
5 Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 18 25.01 24.79 23.94 24.46 24.79 x 25.01 6.00
6 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 19 24.21 24.21 22.17 x 24.21 23.19 21.82 5.00
7 Glevitzká LeilaGlevitzká Leila
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 16 23.64 22.94 19.52 23.64 23.64 22.17 22.22 4.00
8 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 15 20.41 19.43 19.56 20.28 20.28 20.41 19.10 3.00
9 Šuleková LauraŠuleková Laura
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 13 19.36 18.07 19.36 19.36 2.00
10 4 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 3 PB 19.02 18.17 19.02 19.02 1.00
11 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 11 PB 18.83 x 18.83 18.83
12 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 PB 16.80 14.09 16.80 16.80
13 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 8 PB 16.60 14.11 16.60 16.60
14 Ballová SašaBallová Saša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 12 15.90 15.90 14.99 15.90
15 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 10 15.73 x 15.73 15.73
16 Stejskalová KláraStejskalová Klára
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 7 PB 13.97 13.97 13.91 13.97
17 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 9 13.49 13.49 12.19 13.49
18 Bouwhuis CharlotteBouwhuis Charlotte
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 1 PB 12.41 12.41 11.98 12.41
19 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 6 PB 12.38 12.38 x 12.38
20 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 PB 11.12 09.09 11.12 11.12
21 88 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 PB 08.00 06.57 08.00 8.00
Celkom 21 pretekárov