<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva a finále najmladšieho žiactva

Martin (12. 9. 2021)

60 m - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.92
2 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica SB 07.98
3 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica SB 08.02

60 m - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica SB 08.84
2 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica SB 08.85
3 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin SB 09.04

60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca SB 08.34
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina SB 08.34
3 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina SB 08.37

60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina SB 08.58
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin SB 08.60
3 5 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.63

60 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.93
2 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina SB 09.52
3 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.52

60 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín SB 09.78
2 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom SB 09.81
3 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 09.92

60 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 87 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica SB 08.55
2 87 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš SB 08.93
3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.93

60 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 97 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.78
2 89 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom SB 09.86
3 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 09.87

800 m - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 91 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:22.79
2 64 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 2:23.16
3 61 Tarac RamonTarac Ramon 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:32.81

800 m - Staršie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 22 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:25.30
2 19 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca PB 2:28.07
3 34 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 2:30.29

1000 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 97 Daraboš SamuelDaraboš Samuel 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3:40.14
2 88 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3:41.95
3 61 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 3:42.41

1000 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 92 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 3:26.17
2 87 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 3:38.82
3 116 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 4:01.72

2000 m - Staršie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 92 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7:37.81
2 91 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8:19.61
3 88 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8:24.71

3000 m - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 91 Glezgo JurajGlezgo Juraj 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11:44.91
2 5 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 11:51.96
3 90 Henček ViktorHenček Viktor 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12:07.44

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 16.15
2 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 16.18
3 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 19.58

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 16 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 05:48.92

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 14 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:11.20
2 13 Kravčíková JasmínaKravčíková Jasmína 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:53.61
3 12 Tkáčová TatianaTkáčová Tatiana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:19.38

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 97 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:05.32

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 93 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:32.18
2 94 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 19:12.75
3 92 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 20:36.10

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Tuška, Pecník, Schmidtmayer, Krchňavý Tuška, Pecník, Schmidtmayer, Krchňavý AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 37.68
2 34 Ďurica, Cejzl, Sedláček, Zima Ďurica, Cejzl, Sedláček, Zima BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 39.86
3 Daraboš, Daraboš, Hvorka, Kubo Daraboš, Daraboš, Hvorka, Kubo CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 42.10

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Valíček, Rúrik, Holma, Biel Valíček, Rúrik, Holma, Biel AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4:06.95