<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva a finále najmladšieho žiactva

Martin (12. 9. 2021)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 12.9.2021 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Gál HugoGál Hugo
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 9 PB 38.13 32.62 35.46 x 35.46 x 36.46 38.13 11.00
2 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 PB 32.99 x 20.90 29.06 29.06 25.61 32.99 31.40 9.00
3 Trnkócy MatiasTrnkócy Matias
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 7 PB 29.54 28.33 29.54 x 29.54 x x 28.19 8.00
4 Slezák NicolasSlezák Nicolas
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 PB 21.96 17.41 16.68 21.96 21.96 18.66 x 17.00 7.00
5 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 6 21.94 x 21.90 21.94 21.94 20.82 x 21.92 6.00
6 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 2 PB 19.71 x 16.33 17.11 17.11 x 17.41 19.71 5.00
7 5 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 PB 19.44 14.43 19.44 x 19.44 x x x 4.00
8 Šlúch IvanŠlúch Ivan
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 3 PB 17.00 x x 17.00 17.00 - - - 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 12.9.2021 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 10 PB 22.96 x x 22.80 22.80 19.88 17.24 22.96 11.00
2 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 13 21.78 20.82 21.78 19.82 21.78 20.73 x 19.78 9.00
3 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 12 21.12 20.28 x 18.96 20.28 21.12 20.33 20.92 8.00
4 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 8 PB 19.90 18.67 x x 18.67 19.66 19.90 - 7.00
5 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 11 18.54 18.54 17.44 17.54 18.54 16.78 17.98 17.96 6.00
6 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 6 PB 18.05 x 18.05 17.26 18.05 16.77 17.83 x 5.00
7 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 9 17.76 x 17.76 x 17.76 x x x 4.00
8 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 5 PB 15.84 x 15.84 15.08 15.84 15.10 x 15.84 3.00
9 Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 7 14.94 14.94 x - 14.94 2.00
10 Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 2 PB 14.74 14.63 x 14.74 14.74 1.00
11 Bušovská VanesaBušovská Vanesa
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 3 14.49 x 14.34 14.49 14.49
12 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 14.14 11.68 x 14.14 14.14
13 Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 PB 12.19 x 10.32 12.19 12.19
Celkom 13 pretekárov