<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva a finále najmladšieho žiactva

Martin (12. 9. 2021)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 40.36 11.00
2 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 43.34 9.00
3 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 44.42 8.00
4 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 44.68 7.00
5 64 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 46.58 6.00
6 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 47.05 5.00
Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 57.88 4.00
2 94 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 58.19 3.00
3 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 58.33 2.00
4 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 65.12 1.00
5 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 65.64
Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 40.36 11.00
2 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 43.34 9.00
3 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 44.42 8.00
4 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 44.68 7.00
5 64 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 46.58 6.00
6 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 47.05 5.00
7 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 57.88 4.00
8 94 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 58.19 3.00
9 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 58.33 2.00
10 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 65.12 1.00
11 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 65.64
Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 DNS
Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 44.74 11.00
2 22 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 45.60 8.00
3 19 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 47.92 7.00
4 18 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 49.02 6.00
5 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 49.66 5.00
6 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 50.08 4.00
7 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 50.27 2.00
8 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 53.27
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 45.10 9.00
2 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 50.83 1.00
3 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 51.58
4 Verčimáková ViktóriaVerčimáková Viktória 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 53.20
5 Kunová KatarínaKunová Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 53.30
6 Oravcová SofiaOravcová Sofia 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 53.46
Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.9.2021 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 51.02
2 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 52.16
3 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 55.70
4 Čížová LauraČížová Laura 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 57.45
Plošticová AlžbetaPlošticová Alžbeta 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 DNS
Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 DNS
Hrubá AlexandraHrubá Alexandra 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.9.2021 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 50.12 3.00
2 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 52.21
3 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 54.72
4 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 57.48
5 50 Mahdoňová EmmaMahdoňová Emma 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 62.11
Ondrušková KláraOndrušková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 44.74 11.00
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 45.10 9.00
3 22 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 45.60 8.00
4 19 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 47.92 7.00
5 18 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 49.02 6.00
6 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 49.66 5.00
7 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 50.08 4.00
8 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 50.12 3.00
9 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 50.27 2.00
10 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 50.83 1.00
11 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 51.02
12 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 51.58
13 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 52.16
14 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 52.21
15 Verčimáková ViktóriaVerčimáková Viktória 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 53.20
16 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 53.27
17 Kunová KatarínaKunová Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 53.30
18 Oravcová SofiaOravcová Sofia 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 53.46
19 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 54.72
20 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 55.70
21 Čížová LauraČížová Laura 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 57.45
22 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 57.48
23 50 Mahdoňová EmmaMahdoňová Emma 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 62.11
Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 DNS
Plošticová AlžbetaPlošticová Alžbeta 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 DNS
Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 DNS
Hrubá AlexandraHrubá Alexandra 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 DNS
Ondrušková KláraOndrušková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DNS