<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva a finále najmladšieho žiactva

Martin (12. 9. 2021)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 12.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 28 09.70 09.50 x 09.44 9.50 x 09.70 11.00
2 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 26 PB 09.20 09.20 08.78 08.07 9.20 07.47 08.14 9.00
3 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 27 08.61 08.10 08.38 08.02 8.38 08.39 08.61 8.00
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 PB 08.27 x 07.95 08.01 8.01 07.99 08.27 7.00
5 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
06 06 12 PB 07.83 07.83 x 07.64 7.83 07.36 x 6.00
6 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 24 07.76 07.76 07.19 x 7.76 06.79 07.42 5.00
7 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 23 PB 07.69 07.32 07.69 06.66 7.69 06.68 07.60 4.00
8 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 16 PB 07.57 06.99 07.57 07.53 7.57 x 06.60 3.00
9 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 9 PB 07.54 06.15 07.54 7.54 2.00
10 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 25 07.42 07.42 x 7.42 1.00
11 Jonášová LuciaJonášová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 22 07.35 07.35 x 7.35
12 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 19 PB 07.17 07.17 06.76 7.17
13 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 20 07.08 06.89 07.08 7.08
14 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 1 PB 07.08 06.77 07.08 7.08
15 83 Tomčíková TamaraTomčíková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 15 PB 06.79 05.89 06.79 6.79
16 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 17 06.64 05.84 06.64 6.64
17 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 21 06.46 06.46 06.34 6.46
18 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 3 PB 06.06 05.69 06.06 6.06
19 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 18 05.99 05.98 05.99 5.99
20 Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 6 PB 05.93 05.92 05.93 5.93
21 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 11 05.88 05.87 05.88 5.88
22 Bušovská VanesaBušovská Vanesa
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 2 PB 05.88 x 05.88 5.88
23 90 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
08 08 13 05.87 05.87 x 5.87
24 Paulínyová NatáliaPaulínyová Natália
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 5 PB 05.83 05.38 05.83 5.83
25 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 10 PB 05.56 05.33 05.56 5.56
26 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 14 05.29 05.29 05.17 5.29
27 Benková LauraBenková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 05.24 05.24 04.77 5.24
28 Kočičková MichaelaKočičková Michaela
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 7 PB 04.17 04.08 04.17 4.17
Celkom 28 pretekárov