<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva a finále najmladšieho žiactva

Martin (12. 9. 2021)

Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 154
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 154
3 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 150

Skok do výšky - Najmladší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 119
2 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 119
3 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 115

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 128
2 97 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 122
3 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 118

Skok o žrdi - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 91 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 240
2 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 180

Skok o žrdi - Staršie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 210
2 Viležinská SofiaViležinská Sofia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca PB 160

Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 542
2 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 535
3 61 Tarac RamonTarac Ramon 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 504

Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 497
2 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 493
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 485

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 451
2 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 375
3 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 372

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 457
2 91 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 449
3 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 400

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Smolková SimonaSmolková Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 09.70
2 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 09.20
3 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.61

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 11.74
2 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 11.37
3 Trnkócy MatiasTrnkócy Matias 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 09.75

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 91 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 38.13
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 32.99
3 Trnkócy MatiasTrnkócy Matias 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 29.54

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 22.96
2 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 21.78
3 Smolková SimonaSmolková Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 21.12

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 40.12
2 Smolková SimonaSmolková Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 35.46
3 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 35.22

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 24.85
2 Trnkócy MatiasTrnkócy Matias 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 22.77
3 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 21.93

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 49.95
2 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 40.53
3 Kubo ŠimonKubo Šimon 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 38.34

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 14 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica PB 35.70
2 Krajčiová NikolaKrajčiová Nikola 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 35.36
3 92 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 34.45

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 30.94
2 Karásková DianaKarásková Diana 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 29.58
3 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica PB 28.31

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (nedeľa, 12.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 61 Tarac RamonTarac Ramon 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 33.75
2 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 31.57
3 97 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 28.02