<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva a finále najmladšieho žiactva

Martin (12. 9. 2021)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 12.9.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 1 PB 451 -0.3 m/s 435  -0,60 427  -0,50 443  -0,20 443 417  -0,60 - 451  -0,30 11.00
2 Môcik MartinMôcik Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 6 PB 375 +0.0 m/s 363  -0,80 375  0,00 349  -0,60 375 373  -0,50 364  -0,50 325  -0,70 9.00
3 Obšajsník PavolObšajsník Pavol
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 17 PB 372 -0.6 m/s 361  -0,50 365  -0,10 372  -0,60 372 362  -0,20 x 370  -0,50 8.00
4 Lichtner FilipLichtner Filip
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 5 PB 372 -0.3 m/s 365  -0,30 361  -0,50 313  -0,20 365 278  -0,60 311  -0,20 372  -0,30 7.00
5 16 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 18 371 -0.2 m/s 353  -0,90 371  -0,20 357  -0,40 371 323  -0,50 365  -0,50 357  -0,50 6.00
6 Klocok MartinKlocok Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 4 PB 368 -0.5 m/s 360  -0,50 368  -0,50 296  -0,50 368 328  -0,20 328  -0,50 355  -0,50 5.00
7 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 11 PB 365 -0.5 m/s 276  -0,50 365  -0,50 352  -0,70 365 - - - 4.00
8 97 Daraboš SamuelDaraboš Samuel
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 14 PB 361 -0.4 m/s 324  -0,20 341  -0,60 361  -0,40 361 325  -0,50 332  -0,80 343  -0,50 3.00
9 Vaško NoelVaško Noel
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 16 355 -0.6 m/s 355  -0,60 349  -0,20 355  -0,40 355 2.00
10 Kisantal MatúšKisantal Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 13 PB 353 -0.2 m/s 341  -0,50 x 353  -0,20 353 1.00
11 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 19 346 -0.1 m/s 346  -0,10 x 316  -0,10 346
12 Šarišský TimotejŠarišský Timotej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 7 PB 325 -0.5 m/s 325  -0,50 289  -0,60 274  -0,50 325
13 Storoška MichalStoroška Michal
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 12 322 -0.8 m/s 322  -0,80 317  -0,80 286  -0,20 322
14 Kubo ŠimonKubo Šimon
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 9 PB 304 -0.5 m/s - - 304  -0,50 304
15 Šidlovský MartinŠidlovský Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 8 PB 301 -0.5 m/s 262  -0,50 301  -0,50 289  -0,60 301
16 74 Hvorka BrunoHvorka Bruno
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 10 277 -0.4 m/s 263  -0,40 276  -0,60 277  -0,40 277
17 61 Číž MatúšČíž Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 2 PB 277 -0.5 m/s 242  -0,60 277  -0,50 248  -0,20 277
18 Dibdiak ĽubomírDibdiak Ľubomír
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 3 PB 231 -0.5 m/s 231  -0,50 228  -0,50 - 231
Kultan AndrejKultan Andrej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 15 DNS
Celkom 19 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 12.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 31 PB 457 -0.9 m/s 447  -1,40 - 457  -0,90 457 455  -0,30 438  -1,00 11.00
2 91 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 30 PB 449 -0.5 m/s 421  -0,30 425  -0,30 422  -0,80 425 449  -0,50 436  -0,50 9.00
3 Luptáková EliškaLuptáková Eliška
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 25 PB 400 -0.5 m/s 375  -0,50 376  -0,80 364  -0,20 376 371  -0,50 400  -0,50 8.00
4 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 7 PB 387 -1.5 m/s 322  -0,50 387  -1,50 380  -0,50 387 359  -0,60 375  -0,70 7.00
5 Musilová EmaMusilová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 12 PB 386 -0.2 m/s 386  -0,20 365  -2,00 382  -0,60 386 374  -0,50 372  -0,30 6.00
6 Dimitriu MiaDimitriu Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 24 PB 347 -0.9 m/s 341  -0,70 344  -0,50 339  -0,20 344 342  -0,20 347  -0,90 5.00
7 Hudecová NikolHudecová Nikol
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 27 PB 341 -0.2 m/s 338  -0,50 332  -0,50 200  -0,30 338 339  -0,20 341  -0,20 4.00
8 88 Sikelová LilianSikelová Lilian
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 26 PB 337 -0.3 m/s 335  -0,70 - 329  -0,20 335 337  -0,30 315  -0,20 3.00
9 Durilová DorotaDurilová Dorota
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 2 PB 329 -1.5 m/s 288  -0,50 329  -1,50 329 2.00
10 5 Homolová SaraHomolová Sara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 5 PB 327 -1.6 m/s 318  -1,50 327  -1,60 327 1.00
11 Sviteková DáriaSviteková Dária
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 32 PB 320 -1.5 m/s 320  -1,50 312  -0,30 320
12 82 Smyčková EmaSmyčková Ema
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
10 10 15 PB 320 -1.0 m/s 302  -0,20 320  -1,00 320
13 Horňáková NelkaHorňáková Nelka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 29 317 -0.7 m/s 303  -0,40 317  -0,70 317
14 Mošková TimeaMošková Timea
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 11 PB 314 -0.5 m/s 314  -0,50 302  -0,20 314
15 90 Štangová LujzaŠtangová Lujza
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 20 PB 312 -0.3 m/s 312  -0,30 288  -0,50 312
16 98 Giertlová LuciaGiertlová Lucia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 4 PB 311 -0.5 m/s 311  -0,50 257  -1,60 311
17 Holešová AndreaHolešová Andrea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
10 10 28 311 -0.3 m/s x 311  -0,30 311
18 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 23 PB 307 -0.8 m/s 307  -0,80 298  -0,30 307
19 190 Miklová SabinaMiklová Sabina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 10 PB 302 -1.5 m/s 300  -1,20 302  -1,50 302
20 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 8 PB 300 -0.3 m/s 286  -0,10 300  -0,30 300
21 Jarabová MartinaJarabová Martina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 6 PB 298 -0.5 m/s 298  -0,50 296  -0,10 298
22 95 Ambružová TimeaAmbružová Timea
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 22 PB 298 -0.5 m/s 298  -0,50 275  -0,60 298
23 42 Sojková EvaSojková Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 16 PB 296 -1.9 m/s 292  -0,30 296  -1,90 296
24 Gajdošová NatáliaGajdošová Natália
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 3 PB 288 -0.6 m/s 288  -0,60 285  -1,60 288
25 Jergelová DominikaJergelová Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 21 PB 284 -0.7 m/s 275  -1,60 284  -0,70 284
26 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 9 PB 280 -1.1 m/s 280  -1,10 272  -0,20 280
27 Bakošová Nella SofiaBakošová Nella Sofia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 1 PB 265 -0.2 m/s 265  -0,20 248  -0,50 265
28 94 Saksová KláraSaksová Klára
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 14 PB 265 -1.6 m/s 240  -1,50 265  -1,60 265
29 Ondríková LuciaOndríková Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 13 PB 248 -1.5 m/s 248  -1,50 233  -0,50 248
30 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 19 PB 231 -0.9 m/s 231  -0,90 225  -0,60 231
31 Vargová AnetaVargová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 18 PB 207 -0.4 m/s 202  -0,20 207  -0,40 207
32 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 17 PB 202 -1.5 m/s 202  -1,50 - 202
Celkom 32 pretekárov