<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 0:55.39
2 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:57.26 11.00
MS Kročka MarekKročka Marek 030723 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:57.73
4 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:58.57 9.00
5 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:01.62 8.00
6 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:05.68 7.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Lukšo MárioLukšo Mário 030731 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:55.58
MS Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 0:59.86
MS Malina PeterMalina Peter 040910 04 NeregistrovanýNeregistrovaný 3 1:00.82
65 Tabak AndrejTabak Andrej 030317 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNF
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 0:55.39
2 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:55.58
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:57.26 11.00
4 Kročka MarekKročka Marek 030723 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:57.73
5 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:58.57 9.00
6 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 0:59.86
7 Malina PeterMalina Peter 040910 04 NeregistrovanýNeregistrovaný 3 1:00.82
8 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:01.62 8.00
9 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:05.68 7.00
65 Tabak AndrejTabak Andrej 030317 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNF

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:04.37 9.00
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:05.19 8.00
3 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:06.11 6.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:06.62 5.00
5 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:08.54 4.00
6 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:08.74 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:04.36 11.00
2 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:09.21 2.00
3 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 051116 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:10.30
4 5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:12.46
5 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:12.49
6 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050101 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:15.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:05.71 7.00
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:09.99 1.00
3 6 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:14.73
4 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:18.98
5 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 031013 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:27.14
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:04.36 11.00
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:04.37 9.00
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:05.19 8.00
4 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:05.71 7.00
5 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:06.11 6.00
6 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:06.62 5.00
7 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:08.54 4.00
8 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:08.74 3.00
9 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:09.21 2.00
10 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:09.99 1.00
11 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 051116 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:10.30
12 5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:12.46
13 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:12.49
14 6 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:14.73
15 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050101 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:15.25
16 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:18.98
17 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 031013 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:27.14