<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 6 09.44 09.3609.0709.1609.3609.40x09.44 11.00
2 Slezák NicolasSlezák Nicolas
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 08.41 07.8408.1907.3508.1907.8008.4107.73 9.00
3 Hajtol LadislavHajtol Ladislav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 3 08.01 06.1608.0107.2408.0107.2406.9606.92 8.00
4 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 07.18 07.1806.9807.0007.1806.72x06.98 7.00
5 Palášthy KarolPalášthy Karol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 2 06.26 05.7505.8906.2606.2605.6305.8106.21 6.00
6 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 05.18 04.5105.1704.4805.1705.0604.9805.18 5.00
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 21 11.49 10.8411.4911.3711.49-11.11 11.00
2 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 3 11.13 11.13x09.9111.13xx 9.00
3 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 19 10.90 x10.76x10.7610.1610.90 8.00
4 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 20 10.57 x10.2210.0110.2210.5710.32 7.00
5 6 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 4 09.60 09.6008.5907.8709.6008.2008.18 6.00
6 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 11 09.42 09.4208.3808.4209.4207.92x 5.00
7 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 15 09.24 09.00x08.4509.0008.5409.24 4.00
8 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 18 08.97 08.9708.9308.9108.9708.8908.89 3.00
9 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 1 08.85 08.8507.7408.85 2.00
10 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 17 08.80 08.80x08.80 1.00
11 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 10 08.78 08.7807.7708.78
12 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 14 08.76 08.5208.7608.76
13 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 12 08.16 08.1608.0808.16
14 21 Repková MonikaRepková Monika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 13 07.87 x07.8707.87
15 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 16 07.80 x07.8007.80
16 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 9 07.38 07.3806.3307.38
17 Schwarzová SimonaSchwarzová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 8 05.70 x05.7005.70
Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 7 DNS 0.0
Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 5 NM xx0.0
Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 6 NM xx0.0
Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 2 NM xx0.0
Celkom 21 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 12 07.59 07.5907.4107.4607.5906.7907.5907.25 11.00
2 81 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 11 07.49 07.4907.0506.8207.4907.3007.4507.34 9.00
3 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 8 06.99 05.8006.9806.0306.9806.9906.7606.99 8.00
4 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 2 06.48 -05.7705.7805.7806.2006.4805.76 7.00
5 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 7 06.36 05.8206.2606.0506.2606.3606.3106.32 6.00
6 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 10 06.34 06.3406.0906.1406.3406.0306.1805.93 5.00
7 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 06.27 05.3005.7006.0306.0305.9806.27x 4.00
8 40 Berešíková EmaBerešíková Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 9 06.07 05.9706.0706.0506.0705.9305.5805.74 3.00
9 977 Marušková SáraMarušková Sára
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 5 05.38 05.3804.9605.0505.38 2.00
10 79 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 6 04.85 04.3004.7204.8504.85 1.00
11 91 Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 04.68 03.9304.6804.5104.68
12 Tomaníková EmaTomaníková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 4 03.28 03.2803.02x03.28
Celkom 12 pretekárov