<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:08.84
MS Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:09.38
3 1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:15.81 11.00
4 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:19.90 9.00
5 4 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:26.08 8.00
6 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:40.34 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:26.78 7.00
2 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:27.62 6.00
3 33 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:34.91 5.00
4 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:35.53 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:40.34 3.00
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:08.84
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:09.38
4 1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:15.81 11.00
5 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:19.90 9.00
6 4 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:26.08 8.00
7 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:26.78 7.00
8 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:27.62 6.00
9 33 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:34.91 5.00
10 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:35.53 4.00