<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050331 05 16 33.33 26.7329.1133.3333.3329.0428.94 11.00
2 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 03 19 31.58 27.1329.6731.5831.5829.9529.35 9.00
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 06 1 29.33 28.0929.3329.0429.3327.4128.20 8.00
4 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041008 04 14 27.17 24.7726.8317.2926.83x27.17 7.00
5 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 04 17 26.42 x25.9426.4226.4220.1318.42 6.00
6 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 04 15 25.48 23.77x25.4825.4821.8523.04 5.00
7 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 05 11 23.29 18.9823.2917.4823.2917.5521.16 4.00
8 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040528 04 13 23.06 x23.0622.7723.06xx 3.00
9 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 04 12 22.82 20.5822.8222.82 2.00
10 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050802 05 8 22.11 22.1118.1722.11 1.00
11 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 04 10 20.51 20.51x20.51
12 25 Hroncová DominikaHroncová Dominika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050904 05 2 19.68 19.6817.8319.68
13 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 05 9 19.21 17.3619.2119.21
14 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
021126 02 4 18.79 18.79x18.79
15 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 04 6 16.61 x16.6116.61
16 Schwarzová SimonaSchwarzová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
051008 05 5 16.14 15.5816.1416.14
17 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040126 04 18 15.27 15.27x15.27
18 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030218 03 7 14.76 x14.7614.76
19 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051004 05 3 14.02 14.0211.9414.02
Celkom 19 pretekárov