<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 10 503 +0.2 m/s 503  0,20 455  0,30 454  1,00 503 479  0,10 478  0,90 469  0,60 11.00
2 Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 8 491 +0.7 m/s 467  0,80 471  0,20 491  0,70 491 469  0,20 490  1,40 x 9.00
3 2 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 9 485 +0.4 m/s 410  0,90 444  0,20 428  1,00 444 474  0,20 474  0,10 485  0,40 8.00
4 Lipták AurelLipták Aurel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 6 485 +0.4 m/s x 461  0,90 465  0,90 465 485  0,40 457  0,90 462  0,50 7.00
5 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 11 481 +0.4 m/s 481  0,40 - - 481 - - - 6.00
6 Luka DavidLuka David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 3 478 +0.5 m/s 421  0,20 461  0,80 457  0,70 461 433  0,50 478  0,50 426  0,50 5.00
7 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 466 +0.6 m/s 457  0,90 402  0,80 431  0,80 457 466  0,60 459  0,50 465  0,80 4.00
8 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 7 449 +0.8 m/s 407  0,60 430  0,70 435  0,70 435 448  0,60 449  1,20 449  0,80 3.00
MS Valášik AlanValášik Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 430 +0.7 m/s x 430  0,70 401  0,80 430
10 Beduš DominikBeduš Dominik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 1 428 +0.2 m/s x 428  0,20 348  0,90 428 2.00
11 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 2 427 +0.3 m/s 427  0,30 385  0,70 x 427 1.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 1 441 +1.5 m/s x 441  1,50 418  1,50 441 430 400 418 11.00
2 40 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 419 +0.2 m/s 395  1,00 x 393  0,20 395 x 373  0,30 419  0,20 9.00
3 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 13 416 +0.8 m/s x 357  1,30 386  0,50 386 416  0,80 x x 8.00
4 72 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 11 413 +1.0 m/s 400  1,40 410  1,60 409 410 413  1,00 x 396  0,20 7.00
5 46 Lacko MichalLacko Michal
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 12 404 +0.3 m/s 387  1,50 352  1,60 324  0,90 387 376  0,10 398  0,20 404  0,30 6.00
6 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 9 392 +0.2 m/s 332  0,90 371  1,50 378  1,40 378 369  0,60 392  0,20 x 5.00
7 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 7 387 +0.5 m/s 387  0,50 385  1,60 374  1,20 387 376  0,50 349  1,20 318  1,10 4.00
8 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 8 369 +1.6 m/s 358  0,50 343  1,00 369  1,60 369 344  0,80 x x 3.00
9 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 5 344 +0.3 m/s 344  0,30 x 339  1,50 344 2.00
10 Slezák NicolasSlezák Nicolas
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 6 344 +0.5 m/s 344  0,50 328  1,50 319  1,60 344 1.00
11 Palášthy KarolPalášthy Karol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 2 338 +1.6 m/s x 319  1,60 338  1,60 338
12 44 Vorek JakubVorek Jakub
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 4 299 +1.6 m/s 297  0,10 270  1,40 299  1,60 299
13 74 Hudík RichardHudík Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 3 282 +0.2 m/s 282  0,20 x 275  1,40 282
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(št, 29.8.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 1 423 +1.8 m/s 400  1,20 419  1,30 x 419 401  1,50 389  1,60 423  1,80
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 14 512 +1.3 m/s 465  1,60 473  1,50 - 473 445  1,40 476  1,60 512  1,30 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 481 +1.4 m/s x 455  1,50 481  1,40 481 473  1,10 458  1,20 477  1,30 9.00
3 Gazíková KatarínaGazíková Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 16 467 +1.4 m/s x 467  1,40 465  1,60 467 459  1,90 - 459  2,00 8.00
4 1 Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 13 448 +1.3 m/s 431  1,50 422  1,40 442  1,10 442 412  1,10 448  1,30 445  1,30 7.00
5 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 15 446 +1.4 m/s 401  1,00 432  1,60 440  1,60 440 436  1,50 436  1,50 446  1,40 6.00
6 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 444 +1.0 m/s x 430  1,50 x 430 x 429  1,50 444  1,00 5.00
MS Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 9 439 +0.2 m/s 398  1,60 398  1,40 439  0,20 439 427  0,80 x 412  0,90
8 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 10 409 +1.4 m/s 399  1,60 409  1,40 386  1,50 409 405  1,60 389  1,40 378  1,30 4.00
9 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 12 409 +1.4 m/s 380  1,50 330  1,20 409  1,40 409 3.00
10 Bartková PaulínaBartková Paulína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 6 401 +1.4 m/s x 384  1,50 401  1,40 401 2.00
11 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 11 398 +1.4 m/s 381  1,80 398  1,40 391  1,40 398 1.00
12 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 5 396 +1.1 m/s 396  1,10 388  1,10 385  1,30 396
13 Kičinová TamaraKičinová Tamara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 8 387 +1.4 m/s x 387  1,40 x 387
14 58 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 7 377 +1.4 m/s 369  1,60 377  1,40 374  1,30 377
MS Jordánová AlexandraJordánová Alexandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 3 374 +1.6 m/s 373  1,50 337  1,50 374  1,60 374
16 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 4 367 +1.3 m/s 329  1,60 346  1,40 367  1,30 367
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 4 436 +1.5 m/s 436  1,50 429  1,60 424  0,20 436 - 11.00
2 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 13 434 +1.4 m/s 399  1,60 434  1,40 412  1,40 434 400  0,30 9.00
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 16 433 +1.6 m/s 433  1,60 423  1,20 421  1,30 433 421  0,10 8.00
4 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 15 430 +1.0 m/s 420  1,00 430  1,00 418  1,60 430 427  0,90 7.00
5 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 14 419 +1.3 m/s 407  1,10 419  1,30 409  1,50 419 402  0,60 6.00
6 Marčišinová MiaMarčišinová Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 412 +1.6 m/s 412  1,60 x 393  0,00 412 409  1,20 5.00
7 40 Berešíková EmaBerešíková Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 11 396 +1.6 m/s 396  1,60 360  1,50 376  1,10 396 391  1,60 4.00
8 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 9 393 +1.3 m/s 354  1,40 332  1,00 360  1,20 360 393  1,30 3.00
9 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 10 391 +1.3 m/s 358  1,60 372  1,30 391  1,30 391 x 2.00
10 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 12 387 +1.6 m/s 372  1,20 387  1,60 380  1,30 387 376  0,60 1.00
11 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 8 371 +1.2 m/s x 371  1,20 x 371 x
12 83 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 1 356 +0.2 m/s 339  1,50 326  1,50 356  0,20 356 x
13 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 330 +1.0 m/s x x 330  1,00 330 x
14 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 3 325 +1.3 m/s 325  1,30 x x 325 x
15 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 7 299 +1.0 m/s x x x - 299  1,00
16 Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 297 +1.0 m/s x 297  1,00 288  0,30 297 292  1,60
Celkom 16 pretekárov