<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

1500 m - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 97 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 4:47.76 11.00
2 52 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:47.78 9.00
3 81 Knor MartinKnor Martin 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 4:51.38 8.00
4 65 Tabak AndrejTabak Andrej 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 4:52.74 7.00
5 55 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 4:56.70 6.00
6 68 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 5:16.31 5.00
7 79 Macko PeterMacko Peter 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 5:16.86 4.00
8 46 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 5:27.20 3.00
9 19 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 6:15.02 2.00
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 5:39.95 11.00
2 67 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 5:53.27 9.00
3 83 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 5:54.87 8.00
4 95 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 6:24.62 7.00
5 33 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 6:26.76 6.00
6 44 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 6:47.02 5.00
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Juniorky

(št, 29.8.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 5:19.58 11.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 5:12.86 11.00
2 78 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 5:16.19 9.00
MS 44 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 5:19.05
4 40 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 5:21.60 8.00
5 67 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 5:32.21 7.00
6 37 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 5:45.22 6.00
7 21 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 5:53.80 5.00
8 3 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 6:14.86 4.00
9 33 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 6:16.61 3.00
10 25 Hroncová DominikaHroncová Dominika 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 14 6:24.39 2.00
11 95 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 6:31.85 1.00
12 72 Danielova NinaDanielova Nina 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 6:41.11
13 91 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 6:43.05
14 58 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 6:59.52
15 75 Marková MonikaMarková Monika 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15 7:01.36
34 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 16 DNF
Celkom 16 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 72 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 5:56.92 11.00
2 55 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 12 5:58.15 9.00
3 91 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 6:11.94 8.00
4 34 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 6:25.20 7.00
5 97 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 6:25.63 6.00
6 79 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 9 6:26.12 5.00
7 52 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 6:30.24 4.00
8 37 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 6:35.68 3.00
9 50 Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 6:37.91 2.00
10 81 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 6:43.13 1.00
11 46 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 6:43.89
12 65 Ballová SašaBallová Saša 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 6:53.30
Celkom 12 pretekárov