<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:45.52 11.00
2 21 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:49.18 8.00
3 44 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:51.79 7.00
4 40 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 1:58.55 6.00
5 72 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:59.46 5.00
6 91 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:59.84 4.00
7 95 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:01.17 3.00
8 83 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:02.64 1.00
9 33 Orlický MatejOrlický Matej 070615 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:12.98
Rybárik JakubRybárik Jakub 060709 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 1:49.00 9.00
2 37 Gaži JánGaži Ján 070926 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:01.26 2.00
3 58 Kuder DamiánKuder Damián 090205 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:03.72
4 46 Lacko MichalLacko Michal 060719 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:08.61
5 78 Talafa MartinTalafa Martin 090608 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:13.87
6 25 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:14.52
7 50 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:16.75
8 74 Hudík RichardHudík Richard 071226 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:16.81
9 75 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:24.40
19 Svitek SamuelSvitek Samuel 071117 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 DNF
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:45.52 11.00
2 65 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 1:49.00 9.00
3 21 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:49.18 8.00
4 44 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:51.79 7.00
5 40 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 1:58.55 6.00
6 72 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:59.46 5.00
7 91 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:59.84 4.00
8 95 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:01.17 3.00
9 37 Gaži JánGaži Ján 070926 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:01.26 2.00
10 83 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:02.64 1.00
11 58 Kuder DamiánKuder Damián 090205 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:03.72
12 46 Lacko MichalLacko Michal 060719 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:08.61
13 33 Orlický MatejOrlický Matej 070615 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:12.98
14 78 Talafa MartinTalafa Martin 090608 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:13.87
15 25 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:14.52
16 50 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:16.75
17 74 Hudík RichardHudík Richard 071226 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:16.81
18 75 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:24.40
Rybárik JakubRybárik Jakub 060709 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 DNS
19 Svitek SamuelSvitek Samuel 071117 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 DNF

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:56.46 11.00
2 68 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:57.54 9.00
3 34 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:57.69 8.00
4 24 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 061111 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:02.65 7.00
5 55 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:04.53 5.00
6 37 Bratková LýdiaBratková Lýdia 070804 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:06.68 4.00
7 97 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:07.58 3.00
8 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:10.06 2.00
Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DNS
Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 44 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:04.31 6.00
2 67 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 100119 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:15.72 1.00
3 83 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 110510 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:16.00
4 33 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:16.20
5 95 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:21.13
6 79 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:21.56
7 72 Karásková DianaKarásková Diana 061026 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:26.13
8 21 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 071021 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:27.97
9 40 Staroňová SimonaStaroňová Simona 070809 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10 2:36.87
10 91 Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika 080507 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:36.98
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:56.46 11.00
2 68 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:57.54 9.00
3 34 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:57.69 8.00
4 24 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 061111 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:02.65 7.00
5 44 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:04.31 6.00
6 55 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:04.53 5.00
7 37 Bratková LýdiaBratková Lýdia 070804 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:06.68 4.00
8 97 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:07.58 3.00
9 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:10.06 2.00
10 67 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 100119 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:15.72 1.00
11 83 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 110510 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:16.00
12 33 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:16.20
13 95 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:21.13
14 79 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:21.56
15 72 Karásková DianaKarásková Diana 061026 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:26.13
16 21 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 071021 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:27.97
17 40 Staroňová SimonaStaroňová Simona 070809 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10 2:36.87
18 91 Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika 080507 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:36.98
Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DNS
Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 DNS