<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 10:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 10.79 11.00
2 21 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.85 8.00
3 Rybárik JakubRybárik Jakub 060709 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.70 5.00
4 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.22 4.00
5 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.65 3.00
6 Kekety TomášKekety Tomáš 060114 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 10:00) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 11.60 9.00
2 46 Lacko MichalLacko Michal 060719 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.03 7.00
3 40 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.13 6.00
4 Holienčík RenéHolienčík René 070914 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.67 2.00
5 83 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 13.69 1.00
6 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav 070901 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.54
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 10.79 11.00
2 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 11.60 9.00
3 21 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.85 8.00
4 46 Lacko MichalLacko Michal 060719 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.03 7.00
5 40 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.13 6.00
6 Rybárik JakubRybárik Jakub 060709 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.70 5.00
7 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.22 4.00
8 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.65 3.00
9 Holienčík RenéHolienčík René 070914 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.67 2.00
10 83 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 13.69 1.00
11 Kekety TomášKekety Tomáš 060114 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.96
12 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav 070901 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.54

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 10:10) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.95 11.00
2 67 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 11.35 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.40 8.00
4 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 12.02 5.00
5 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 12.50 2.00
6 Čuga EvaČuga Eva 061229 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.54 0.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 10:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková LauraFrličková Laura 070115 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.85 7.00
2 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.99 6.00
3 Altániová SimonaAltániová Simona 060717 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.29 4.00
4 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.54 0.50
5 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 12.97
Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 10:10) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 061022 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.48 3.00
2 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 12.85
3 37 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 060727 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.18
4 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 13.37
5 91 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.52
6 34 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.55
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.95 11.00
2 67 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 11.35 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.40 8.00
4 Frličková LauraFrličková Laura 070115 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.85 7.00
5 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.99 6.00
6 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 12.02 5.00
7 Altániová SimonaAltániová Simona 060717 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.29 4.00
8 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 061022 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.48 3.00
9 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 12.50 2.00
10 Čuga EvaČuga Eva 061229 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.54 0.50
10 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.54 0.50
12 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 12.85
13 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 12.97
14 37 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 060727 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.18
15 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 13.37
16 91 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.52
17 34 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.55
Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNS