<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 10:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 08.26
2 52 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.73
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.04
4 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.20
5 37 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.45
6 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.59
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 10:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.97
2 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.05
3 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.46
4 78 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.96
5 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.40
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (št, 29.8.2019 - 10:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.82
2 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.37
3 40 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.43
4 95 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.61
5 75 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.76
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 08.26
2 52 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.73
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.82
4 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.97
5 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.04
6 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.05
7 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.20
8 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.37
9 40 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.43
10 37 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.45
11 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.46
12 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.59
13 95 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.61
14 78 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.96
15 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.40
16 75 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.76

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 12:50) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 08.35 11.00
2 52 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.77 9.00
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.86 8.00
4 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.03 7.00
5 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.05 6.00
6 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.15 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 12:50) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.25 4.00
2 37 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.26 3.00
3 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.33 2.00
4 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.36 1.00
5 40 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.55
6 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.69
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 10:55) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 08.96
2 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.18
3 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.30
4 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.70
5 33 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.95
6 65 Ballová SašaBallová Saša 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.12
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 10:55) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.68
2 44 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.79
3 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.00
4 55 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.27
5 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.81
6 Kubíková SabínaKubíková Sabína 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.34
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (št, 29.8.2019 - 10:55) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.68
2 34 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.94
3 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.96
4 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.59
5 97 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.87
6 67 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.87
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (št, 29.8.2019 - 10:55) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.70
2 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.33
3 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.43
4 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.55
5 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.67
6 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.86
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (št, 29.8.2019 - 10:55) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.81
2 95 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.10
3 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 09.14
4 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.60
5 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.74
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.68
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.68
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.70
4 44 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.79
5 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.81
6 34 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.94
7 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 08.96
7 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.96
9 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.00
10 95 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.10
11 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 09.14
12 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.18
13 55 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.27
14 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.30
15 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.33
16 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.43
17 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.55
18 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.59
19 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.60
20 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.67
21 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.70
22 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.74
23 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.81
24 97 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.87
25 33 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.95
26 65 Ballová SašaBallová Saša 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.12
27 Kubíková SabínaKubíková Sabína 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.34
28 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.86
29 67 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.87

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 12:55) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.67 11.00
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.71 9.00
3 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.97 8.00
4 44 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 09.00 7.00
5 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.02 6.00
6 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.04 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 12:55) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.94 4.00
2 34 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.96 3.00
3 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.20 2.00
4 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 09.34 1.00
5 95 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.41
6 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.46
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.77
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.85
3 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.02
4 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 14.30
5 Beduš DominikBeduš Dominik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.79
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 11:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.98
2 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 12.65
MS Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 13.18
4 1 Lesay MilanLesay Milan 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.26
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (št, 29.8.2019 - 11:10) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.27
2 65 Tabak AndrejTabak Andrej 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.77
3 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.60
MS Valášik AlanValášik Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.79
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.77
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.85
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.98
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.27
5 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 12.65
6 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.02
7 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 13.18
8 1 Lesay MilanLesay Milan 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.26
9 65 Tabak AndrejTabak Andrej 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.77
10 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 14.30
11 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.60
12 Beduš DominikBeduš Dominik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.79
12 Valášik AlanValášik Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.79

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 13:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.94 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.95 9.00
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.24 8.00
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.84 7.00
5 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.03 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 13:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Lesay MilanLesay Milan 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.37 5.00
2 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.29 4.00
3 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.85 3.00
4 Beduš DominikBeduš Dominik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 15.06 2.00
5 65 Tabak AndrejTabak Andrej 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.23 1.00
Celkom 5 pretekárov

100 m - Juniorky

(št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 14.41
MS Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 14.76
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.57
2 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.20
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 14.45
4 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 14.52
5 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.72
6 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.81
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.49
2 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.08
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.24
4 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.60
MS Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 16.13
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.55
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.82
3 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 14.99
4 2 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.51
Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 DNF
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13.21
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 13.68
3 1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.94
4 95 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.65
5 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.30
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.84
2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.06
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.43
4 25 Hroncová DominikaHroncová Dominika 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 15.41
5 3 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.43
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13.21
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.49
3 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.55
4 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.57
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 13.68
6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.82
7 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.84
8 1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.94
9 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.06
10 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.08
11 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.20
12 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.24
13 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.43
14 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 14.45
15 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 14.52
16 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.60
17 95 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.65
18 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.72
19 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.81
20 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 14.99
21 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.30
22 25 Hroncová DominikaHroncová Dominika 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 15.41
23 3 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.43
24 2 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.51
25 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 16.13
Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 DNF

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 13:05) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.23 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13.28 9.00
3 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.34 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 13.82 7.00
5 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 14.17 6.00
Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNF
Celkom 6 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 13:05) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 13.79 4.00
2 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.04 3.00
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 14.09 2.00
4 1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.20 1.00
5 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.27
6 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.31
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 14:30) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 21.78 11.00
2 44 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.04 9.00
3 95 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.07 8.00
4 67 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.69 7.00
5 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.69 6.00
6 55 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 25.68 1.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 14:30) official Vietor: -4.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 25.00 5.00
2 91 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 25.21 3.00
3 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.48
4 50 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.18
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 14:30) official Vietor: -3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 25.04 4.00
2 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.68 1.50
3 58 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 25.73
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 21.78 11.00
2 44 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.04 9.00
3 95 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.07 8.00
4 67 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.69 7.00
5 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.69 6.00
6 25 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 25.00 5.00
7 33 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 25.04 4.00
8 91 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 25.21 3.00
9 55 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 25.68 1.50
9 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.68 1.50
11 58 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 25.73
12 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.48
13 50 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.18

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 14:45) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.40 11.00
2 81 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 22.89 9.00
3 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 23.12 8.00
4 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 23.88 6.00
5 68 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 24.02 3.00
Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 14:45) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.63 7.00
2 24 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.89 5.00
3 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.58 1.00
4 21 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 27.56
5 Tomaníková EmaTomaníková Ema 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.95
6 40 Staroňová SimonaStaroňová Simona 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 30.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 14:45) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.01 4.00
2 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 25.09 2.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.40 11.00
2 81 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 22.89 9.00
3 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 23.12 8.00
4 37 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.63 7.00
5 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 23.88 6.00
6 24 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.89 5.00
7 55 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.01 4.00
8 68 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 24.02 3.00
9 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 25.09 2.00
10 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.58 1.00
11 21 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 27.56
12 Tomaníková EmaTomaníková Ema 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.95
13 40 Staroňová SimonaStaroňová Simona 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 30.86
Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 15:00) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.97 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.08 9.00
3 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.91 8.00
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.25 7.00
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 26.11
6 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 26.85 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 15:00) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.58 5.00
2 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.65 4.00
3 97 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.00 1.00
4 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 27.62
5 Beduš DominikBeduš Dominik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 30.50
6 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 31.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 15:00) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.02 6.00
2 1 Lesay MilanLesay Milan 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.84 3.00
3 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 27.27
4 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.79
5 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 28.98
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.97 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.08 9.00
3 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.91 8.00
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.25 7.00
5 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.02 6.00
6 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 26.11
7 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.58 5.00
8 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.65 4.00
9 1 Lesay MilanLesay Milan 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.84 3.00
10 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 26.85 2.00
11 97 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.00 1.00
12 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 27.27
13 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 27.62
14 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.79
15 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 28.98
16 Beduš DominikBeduš Dominik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 30.50
17 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 31.33

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 15:15) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 27.47 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 27.55 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 28.69 8.00
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 31.02
5 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 33.92
Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 15:15) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 28.83 7.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.25 6.00
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 29.68 5.00
4 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.72 4.00
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 30.31 2.00
Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 15:15) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 30.53 1.00
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 31.07
3 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.80
4 5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 31.91
Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (št, 29.8.2019 - 15:15) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 29.93 3.00
2 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 30.98
3 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 31.47
4 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 33.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 27.47 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 27.55 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 28.69 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 28.83 7.00
5 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.25 6.00
6 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 29.68 5.00
7 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.72 4.00
8 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 29.93 3.00
9 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 30.31 2.00
10 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 30.53 1.00
11 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 30.98
12 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 31.02
13 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 31.07
14 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 31.47
15 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.80
16 5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 31.91
17 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 33.00
18 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 33.92
Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 DNS
Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS
Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNS

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 0:55.39
2 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:57.26 11.00
MS Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:57.73
4 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:58.57 9.00
5 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:01.62 8.00
6 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:05.68 7.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:55.58
MS Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 0:59.86
MS Malina PeterMalina Peter 04 04 NeregistrovanýNeregistrovaný 3 1:00.82
65 Tabak AndrejTabak Andrej 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNF
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 0:55.39
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:55.58
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:57.26 11.00
4 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:57.73
5 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:58.57 9.00
6 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 0:59.86
7 Malina PeterMalina Peter 04 04 NeregistrovanýNeregistrovaný 3 1:00.82
8 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:01.62 8.00
9 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:05.68 7.00
65 Tabak AndrejTabak Andrej 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNF

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:04.37 9.00
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:05.19 8.00
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:06.11 6.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:06.62 5.00
5 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:08.54 4.00
6 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:08.74 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:04.36 11.00
2 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:09.21 2.00
3 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:10.30
4 5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:12.46
5 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:12.49
6 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:15.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:05.71 7.00
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:09.99 1.00
3 6 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:14.73
4 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:18.98
5 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:27.14
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:04.36 11.00
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:04.37 9.00
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:05.19 8.00
4 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:05.71 7.00
5 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:06.11 6.00
6 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:06.62 5.00
7 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:08.54 4.00
8 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:08.74 3.00
9 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:09.21 2.00
10 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:09.99 1.00
11 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:10.30
12 5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:12.46
13 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:12.49
14 6 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:14.73
15 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:15.25
16 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:18.98
17 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:27.14

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:45.52 11.00
2 21 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:49.18 8.00
3 44 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:51.79 7.00
4 40 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 1:58.55 6.00
5 72 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:59.46 5.00
6 91 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:59.84 4.00
7 95 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:01.17 3.00
8 83 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:02.64 1.00
9 33 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:12.98
Rybárik JakubRybárik Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 1:49.00 9.00
2 37 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:01.26 2.00
3 58 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:03.72
4 46 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:08.61
5 78 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:13.87
6 25 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:14.52
7 50 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:16.75
8 74 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:16.81
9 75 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:24.40
19 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 DNF
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:45.52 11.00
2 65 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 1:49.00 9.00
3 21 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:49.18 8.00
4 44 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:51.79 7.00
5 40 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 1:58.55 6.00
6 72 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:59.46 5.00
7 91 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:59.84 4.00
8 95 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:01.17 3.00
9 37 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:01.26 2.00
10 83 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:02.64 1.00
11 58 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:03.72
12 46 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:08.61
13 33 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:12.98
14 78 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:13.87
15 25 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:14.52
16 50 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:16.75
17 74 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:16.81
18 75 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:24.40
Rybárik JakubRybárik Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 DNS
19 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 DNF

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:56.46 11.00
2 68 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:57.54 9.00
3 34 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:57.69 8.00
4 24 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:02.65 7.00
5 55 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:04.53 5.00
6 37 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:06.68 4.00
7 97 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:07.58 3.00
8 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:10.06 2.00
Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DNS
Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 44 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:04.31 6.00
2 67 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:15.72 1.00
3 83 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:16.00
4 33 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:16.20
5 95 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:21.13
6 79 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:21.56
7 72 Karásková DianaKarásková Diana 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:26.13
8 21 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:27.97
9 40 Staroňová SimonaStaroňová Simona 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10 2:36.87
10 91 Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:36.98
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:56.46 11.00
2 68 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:57.54 9.00
3 34 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:57.69 8.00
4 24 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:02.65 7.00
5 44 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 2:04.31 6.00
6 55 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:04.53 5.00
7 37 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:06.68 4.00
8 97 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:07.58 3.00
9 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:10.06 2.00
10 67 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:15.72 1.00
11 83 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:16.00
12 33 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:16.20
13 95 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:21.13
14 79 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:21.56
15 72 Karásková DianaKarásková Diana 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:26.13
16 21 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:27.97
17 40 Staroňová SimonaStaroňová Simona 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10 2:36.87
18 91 Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:36.98
Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DNS
Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 DNS

1500 m - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 97 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 4:47.76 11.00
2 52 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:47.78 9.00
3 81 Knor MartinKnor Martin 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 4:51.38 8.00
4 65 Tabak AndrejTabak Andrej 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 4:52.74 7.00
5 55 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 4:56.70 6.00
6 68 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 5:16.31 5.00
7 79 Macko PeterMacko Peter 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 5:16.86 4.00
8 46 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 5:27.20 3.00
9 19 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 6:15.02 2.00
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 5:39.95 11.00
2 67 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 5:53.27 9.00
3 83 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 5:54.87 8.00
4 95 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 6:24.62 7.00
5 33 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 6:26.76 6.00
6 44 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 6:47.02 5.00
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Juniorky

(št, 29.8.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 5:19.58 11.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 5:12.86 11.00
2 78 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 5:16.19 9.00
MS 44 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 5:19.05
4 40 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 5:21.60 8.00
5 67 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 5:32.21 7.00
6 37 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 5:45.22 6.00
7 21 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 5:53.80 5.00
8 3 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 6:14.86 4.00
9 33 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 6:16.61 3.00
10 25 Hroncová DominikaHroncová Dominika 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 14 6:24.39 2.00
11 95 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 6:31.85 1.00
12 72 Danielova NinaDanielova Nina 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 6:41.11
13 91 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 6:43.05
14 58 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 6:59.52
15 75 Marková MonikaMarková Monika 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15 7:01.36
34 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 16 DNF
Celkom 16 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 72 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 5:56.92 11.00
2 55 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 12 5:58.15 9.00
3 91 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 6:11.94 8.00
4 34 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 6:25.20 7.00
5 97 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 6:25.63 6.00
6 79 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 9 6:26.12 5.00
7 52 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 6:30.24 4.00
8 37 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 6:35.68 3.00
9 50 Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 6:37.91 2.00
10 81 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 6:43.13 1.00
11 46 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 6:43.89
12 65 Ballová SašaBallová Saša 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 6:53.30
Celkom 12 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 10:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 10.79 11.00
2 21 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.85 8.00
3 Rybárik JakubRybárik Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.70 5.00
4 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.22 4.00
5 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.65 3.00
6 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 10:00) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 11.60 9.00
2 46 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.03 7.00
3 40 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.13 6.00
4 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.67 2.00
5 83 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 13.69 1.00
6 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.54
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 10.79 11.00
2 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 11.60 9.00
3 21 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.85 8.00
4 46 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.03 7.00
5 40 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.13 6.00
6 Rybárik JakubRybárik Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.70 5.00
7 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.22 4.00
8 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.65 3.00
9 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.67 2.00
10 83 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 13.69 1.00
11 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.96
12 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.54

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 10:10) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.95 11.00
2 67 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 11.35 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.40 8.00
4 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 12.02 5.00
5 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 12.50 2.00
6 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.54 0.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 10:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.85 7.00
2 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.99 6.00
3 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.29 4.00
4 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.54 0.50
5 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 12.97
Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 10:10) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.48 3.00
2 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 12.85
3 37 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.18
4 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 13.37
5 91 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.52
6 34 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.55
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.95 11.00
2 67 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 11.35 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.40 8.00
4 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.85 7.00
5 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.99 6.00
6 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 12.02 5.00
7 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.29 4.00
8 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.48 3.00
9 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 12.50 2.00
10 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.54 0.50
10 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.54 0.50
12 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 12.85
13 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 12.97
14 37 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.18
15 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 13.37
16 91 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.52
17 34 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.55
Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNS

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 10:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 15.37 11.00
MS Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.52
MS Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 16.34
4 1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 17.61 9.00
5 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 17.90 8.00
Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 10:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 18.40 7.00
2 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 19.30 6.00
3 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 20.13 5.00
4 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.33 4.00
5 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 20.42 3.00
6 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 10:20) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.84 2.00
2 4 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 21.97 1.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 15.37 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.52
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 16.34
4 1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 17.61 9.00
5 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 17.90 8.00
6 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 18.40 7.00
7 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 19.30 6.00
8 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 20.13 5.00
9 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.33 4.00
10 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 20.42 3.00
11 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.84 2.00
12 4 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 21.97 1.00
13 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.12
Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNF

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 10:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15.88
2 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 16.48 11.00
3 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.04 7.00
4 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 23.01 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 10:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.12 9.00
2 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.66 8.00
3 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.00 6.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15.88
2 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 16.48 11.00
3 3 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.12 9.00
4 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.66 8.00
5 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.04 7.00
6 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.00 6.00
7 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 23.01 5.00

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:01.47 11.00
2 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 1:01.95 9.00
3 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:12.61 7.00
4 3 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:23.55 5.00
5 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:24.18 4.00
6 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:39.92 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:02.96 8.00
2 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:15.65 6.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:01.47 11.00
2 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 1:01.95 9.00
3 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:02.96 8.00
4 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:12.61 7.00
5 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:15.65 6.00
6 3 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:23.55 5.00
7 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:24.18 4.00
8 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:39.92 3.00

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:08.84
MS Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:09.38
3 1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:15.81 11.00
4 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:19.90 9.00
5 4 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:26.08 8.00
6 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:40.34 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:26.78 7.00
2 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:27.62 6.00
3 33 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:34.91 5.00
4 Najdeková LindaNajdeková Linda 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:35.53 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:40.34 3.00
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:08.84
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:09.38
4 1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:15.81 11.00
5 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:19.90 9.00
6 4 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:26.08 8.00
7 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:26.78 7.00
8 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:27.62 6.00
9 33 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:34.91 5.00
10 Najdeková LindaNajdeková Linda 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:35.53 4.00

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 16:40.28 11.00
2 52 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18:27.40 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12:35.51 11.00
2 97 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12:47.56 9.00
3 40 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 13:08.27 8.00
4 78 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 14:25.29 7.00
5 79 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 14:27.34 6.00
6 65 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 14:40.53 5.00
7 81 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 15:15.96 4.00
8 977 Marušková SáraMarušková Sára 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 15:18.17 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 175 180 184 Body
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 5 180 - - o o xo o xxx 11.00
2 2 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 4 175 o o o xxo o xxx 9.00
3 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 2 170 xo xo o xo xxx 8.00
4 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 165 xxo o xo xxx 7.00
Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 Body
1 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 140 o o o o xxo xxx 11.00
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 130 o o o xxx 9.00
3 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 3 130 o xo o xxx 8.00
4 21 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 1 130 o o xo xxx 7.00
5 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 5 125 o o xxx 6.00
6 72 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 6 125 o xo xxx 5.00
7 Wagner MarcusWagner Marcus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 7 120 xo xxx 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 Body
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 11 155 o o o xo xxo o xxx 11.00
2 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 5 145 o o o o xxx 9.00
3= Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 4 145 o o o xo x- 7.50
3= Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 10 145 o o o xo xxx 7.50
5= Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 8 145 o o xo xo xxx 5.50
5= Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 9 145 o o xo xo xxx 5.50
7 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 3 135 o xo xxx 4.00
8 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 6 130 o xxx 3.00
9 Bartková PaulínaBartková Paulína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 1 130 xo xxx 2.00
Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 2 NM xxx
Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 7 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 140 144 Body
1 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 12 140 - o o o o o xxx 11.00
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 15 140 o o o o xo o xxx 9.00
3 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 16 140 o o o xxo xo xxo xxx 8.00
4 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 14 135 o o o xo o xxx 7.00
5 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 11 130 o o o o xxx 6.00
6 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 9 130 o xo xxo o xxx 5.00
7 79 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 13 130 o o o xo xxx 4.00
8 Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 120 o o xxx 3.00
9 Mitašová NatašaMitašová Nataša
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 8 120 o xxo xxx 2.00
10= Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 6 115 o xxx 0.25
10= Altániová SimonaAltániová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 115 o xxx 0.25
10= 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 3 115 o xxx 0.25
10= Bučková KristínaBučková Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 115 o xxx 0.25
Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 NM xxx
Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 1 NM xxx
Marčišinová MiaMarčišinová Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 7 NM xxx
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 10 503 +0.2 m/s 503  0,20 455  0,30 454  1,00 503 479  0,10 478  0,90 469  0,60 11.00
2 Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 8 491 +0.7 m/s 467  0,80 471  0,20 491  0,70 491 469  0,20 490  1,40 x 9.00
3 2 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 9 485 +0.4 m/s 410  0,90 444  0,20 428  1,00 444 474  0,20 474  0,10 485  0,40 8.00
4 Lipták AurelLipták Aurel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 6 485 +0.4 m/s x 461  0,90 465  0,90 465 485  0,40 457  0,90 462  0,50 7.00
5 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 11 481 +0.4 m/s 481  0,40 - - 481 - - - 6.00
6 Luka DavidLuka David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 3 478 +0.5 m/s 421  0,20 461  0,80 457  0,70 461 433  0,50 478  0,50 426  0,50 5.00
7 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 466 +0.6 m/s 457  0,90 402  0,80 431  0,80 457 466  0,60 459  0,50 465  0,80 4.00
8 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 7 449 +0.8 m/s 407  0,60 430  0,70 435  0,70 435 448  0,60 449  1,20 449  0,80 3.00
MS Valášik AlanValášik Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 430 +0.7 m/s x 430  0,70 401  0,80 430
10 Beduš DominikBeduš Dominik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 1 428 +0.2 m/s x 428  0,20 348  0,90 428 2.00
11 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 2 427 +0.3 m/s 427  0,30 385  0,70 x 427 1.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 1 441 +1.5 m/s x 441  1,50 418  1,50 441 430 400 418 11.00
2 40 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 419 +0.2 m/s 395  1,00