<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 15:00) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.97 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.08 9.00
3 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.91 8.00
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.25 7.00
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 26.11
6 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 26.85 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 15:00) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.58 5.00
2 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.65 4.00
3 97 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.00 1.00
4 Dančík MichalDančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 27.62
5 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 30.50
6 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 31.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 15:00) official Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 040526 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.02 6.00
2 1 Lesay MilanLesay Milan 030805 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.84 3.00
3 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 27.27
4 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.79
5 Luka DavidLuka David 040629 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 28.98
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.97 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.08 9.00
3 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.91 8.00
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.25 7.00
5 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 040526 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.02 6.00
6 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 26.11
7 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.58 5.00
8 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.65 4.00
9 1 Lesay MilanLesay Milan 030805 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.84 3.00
10 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 26.85 2.00
11 97 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.00 1.00
12 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 27.27
13 Dančík MichalDančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 27.62
14 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.79
15 Luka DavidLuka David 040629 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 28.98
16 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 30.50
17 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 31.33

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 15:15) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 27.47 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 27.55 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 28.69 8.00
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 31.02
5 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 33.92
Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 15:15) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 28.83 7.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.25 6.00
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 29.68 5.00
4 Bajáková PetraBajáková Petra 030822 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.72 4.00
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 30.31 2.00
Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 15:15) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 30.53 1.00
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 31.07
3 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.80
4 5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 31.91
Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (št, 29.8.2019 - 15:15) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 29.93 3.00
2 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 050308 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 30.98
3 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 31.47
4 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 33.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 27.47 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 27.55 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 28.69 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 28.83 7.00
5 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.25 6.00
6 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 29.68 5.00
7 Bajáková PetraBajáková Petra 030822 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.72 4.00
8 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 29.93 3.00
9 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 30.31 2.00
10 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 30.53 1.00
11 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 050308 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 30.98
12 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 31.02
13 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 31.07
14 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 31.47
15 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.80
16 5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 31.91
17 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 33.00
18 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 33.92
Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 DNS
Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS
Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNS