<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 10:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 08.26
2 52 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.73
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.04
4 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.20
5 37 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.45
6 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.59
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 10:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.97
2 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.05
3 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.46
4 78 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.96
5 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.40
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (št, 29.8.2019 - 10:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.82
2 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.37
3 40 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.43
4 95 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.61
5 75 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.76
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 08.26
2 52 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.73
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.82
4 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.97
5 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.04
6 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.05
7 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.20
8 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.37
9 40 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.43
10 37 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.45
11 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.46
12 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.59
13 95 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.61
14 78 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.96
15 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.40
16 75 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.76

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 12:50) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 08.35 11.00
2 52 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.77 9.00
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.86 8.00
4 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.03 7.00
5 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.05 6.00
6 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.15 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 12:50) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.25 4.00
2 37 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.26 3.00
3 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.33 2.00
4 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.36 1.00
5 40 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.55
6 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.69
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 10:55) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 08.96
2 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.18
3 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.30
4 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.70
5 33 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.95
6 65 Ballová SašaBallová Saša 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.12
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 10:55) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.68
2 44 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.79
3 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.00
4 55 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.27
5 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.81
6 Kubíková SabínaKubíková Sabína 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.34
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (št, 29.8.2019 - 10:55) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.68
2 34 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.94
3 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.96
4 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.59
5 97 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.87
6 67 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.87
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (št, 29.8.2019 - 10:55) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.70
2 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.33
3 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.43
4 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.55
5 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.67
6 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.86
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (št, 29.8.2019 - 10:55) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.81
2 95 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.10
3 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 09.14
4 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.60
5 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.74
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.68
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.68
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.70
4 44 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.79
5 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.81
6 34 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.94
7 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 08.96
7 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.96
9 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.00
10 95 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.10
11 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 09.14
12 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.18
13 55 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.27
14 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.30
15 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.33
16 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.43
17 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.55
18 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.59
19 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.60
20 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.67
21 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.70
22 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.74
23 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.81
24 97 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.87
25 33 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.95
26 65 Ballová SašaBallová Saša 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.12
27 Kubíková SabínaKubíková Sabína 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.34
28 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.86
29 67 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.87

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 12:55) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.67 11.00
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.71 9.00
3 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.97 8.00
4 44 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 09.00 7.00
5 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.02 6.00
6 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.04 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 12:55) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.94 4.00
2 34 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.96 3.00
3 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.20 2.00
4 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 09.34 1.00
5 95 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.41
6 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.46
Celkom 6 pretekárov