<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)
60 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 65 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.35
2 52 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.77
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.86
60 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.25
2 37 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.26
3 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.33
60 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 08.67
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 08.71
3 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.97
60 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.94
2 34 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.96
3 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.20
100 m - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.94
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.95
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12.24
100 m - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 1 Lesay MilanLesay Milan 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.37
2 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14.29
3 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14.85
100 m - Juniorky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
100 m - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.23
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13.28
3 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.34
100 m - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13.79
2 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 14.04
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14.09
1500 m - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 97 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4:47.76
2 52 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:47.78
3 81 Knor MartinKnor Martin 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:51.38
1500 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 40 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5:39.95
2 67 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5:53.27
3 83 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5:54.87
1500 m - Juniorky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 74 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5:19.58
1500 m - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 83 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5:12.86
2 78 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5:16.19
1500 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 72 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5:56.92
2 55 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5:58.15
3 91 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6:11.94
Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 55 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16:40.28
2 52 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 18:27.40
Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 67 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12:35.51
2 97 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12:47.56
3 40 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 13:08.27
4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jankulár, Jankulár, Jankola, Maretta Jankulár, Jankulár, Jankola, Maretta Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 35.68
2 Lehotský, Hanák, Holienčík, Svitek Lehotský, Hanák, Holienčík, Svitek AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 35.98
3 Čamaj, Ondrášik, Pavlík, Rúrik Čamaj, Ondrášik, Pavlík, Rúrik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 37.21
100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sviták, Nosáľ, Redecha, Lesay Sviták, Nosáľ, Redecha, Lesay Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:24.68
2 Duchoslav, Rúrik, Duchoslav, Hodža Duchoslav, Rúrik, Duchoslav, Hodža AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:42.67
3 Šimík, Macháč, Kuriš, Štedrák Šimík, Macháč, Kuriš, Štedrák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:52.36