<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 10:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 15.37 11.00
MS Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.52
MS Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 16.34
4 1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 17.61 9.00
5 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 17.90 8.00
Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 10:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 18.40 7.00
2 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 19.30 6.00
3 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 20.13 5.00
4 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.33 4.00
5 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 20.42 3.00
6 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 10:20) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.84 2.00
2 4 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 21.97 1.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 15.37 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.52
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 16.34
4 1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 17.61 9.00
5 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 17.90 8.00
6 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 18.40 7.00
7 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 19.30 6.00
8 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 20.13 5.00
9 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.33 4.00
10 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 20.42 3.00
11 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.84 2.00
12 4 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 21.97 1.00
13 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.12
Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNF